12 / 08 / 2022

Sign of the City ödül töreni bu akşam gerçekleşecek!

Sign of the City ödül töreni bu akşam gerçekleşecek!

TÜRKİYE’nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul projelerinin ödüllendirileceği “Sign of the City” yarışmasında sona gelindi. Ödüle değer görülen projeler bu akşam açıklanacak. 142 farklı projeye ait 199 başvuruyu değerlendirdi...İNŞAAT sektörü için beklenen gün geldi. Gayrimenkul projelerinin  ödüllendirileceği “Sign of the City Awards” yarışmasında ödüller bu gece açıklanacak. Gayrimenkul sektörüne değer katmak amacıyla, Hürriyet’in öncülüğünde hayata geçen yarışma kapsamında 142 farklı projeye ait 199 başvuruyu değerlendirdi.


Sektörün merakla beklediği ödül töreni öncesinde, Jüri Başkanı Dr. Y. Müh. Mimar Doğan Hasol önderliğinde toplanan jüri, her kategoride tamamlanmış ve devam eden finalist projeleri değerlendirerek ödül sahiplerinin seçti. Yarışma, Hafele, Daikin, Cushman & Wakefield, Hyundai Asansör, Vestel, VHF Versicherungen sponsorluğunda ve EY Türkiye ile Mipim’i stratejik ortaklığında gerçekleşecek.


ZİYNET SALİ SAHNEDE

Oylama sistemi ve ödül kategorileri ile sektörün en prestijli ödülü haline gelmesi ve geleneksel olarak her yıl tekrarlanması planlanan “Sign Of The City Awards” ödül töreni bugün Four Seasons Bosphorus Otel’de düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.  500’den fazla gayrimenkul sektörü temsilcisini biraraya getirecek gecede toplam 19 ödül sahibini bulacak. Ebru Akel’in sunumunda gerçekleşecek gecede renkli sahne ve dans gösterileri yapılacak ve Ziynet Sali sahne alacak.


Hürriyet Gazetesi