``Sihirli platform One`` ev aldırıp kilo verdirecek

``Sihirli platform One`` ev aldırıp kilo verdirecek ``Sihirli platform One`` ev aldırıp kilo verdirecek

Akbank ve Boyner Holding'in 9 milyon kart müşterisini de kapsayacak One Platformu ile ev sahibi olunacak, otomobil alınacak, kilo verilip tatile gidilebilecek

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Akbank ve Boyner Holding, tüketiciye şimdiye kadar ayrı ayrı sunulan birçok hizmet ve ürünü 'One Platformu' ile sağlamak için işbirliği sözleşmesi imzaladı. İlk aşamada Boyner grubunun 3 milyon, Akbank'ın 6 milyon müşterisinin hedefleyen One'ın sihirli bir platform olacağını söyleyen Boyner Holding İcra Kurulu Başkanı (CEO) Cem Boyner, One ile ev sahibi olunabileceğini, otomobil alınabileceğini, telefon ile konuşulabileceğini, kilo verilebileceğini, kilo alınabileceğini, tatile gidilebileceğini, para kazanılabileceğini, internet kullanılabileceğini, televizyon izlenebileceğini ve uçulabileceğini söyledi.
Boyner, kredi kartı özelliği de olmasına rağmen, One'ı bir kredi kartı gibi düşünmemek gerektiğini kaydetti.
Akbank Genel Müdürü Zafer Kurtul, One Platformuna ilişkin düzenlenen basın toplantısında, bu boyuttaki işbirliğinin Türkiye'de ilk defa gerçekleştirildiğini belirterek, platformun birçok ürün ve hizmeti barındıracağını ve çok güçlü bir müşteri bağımlılığı yaratmayı hedeflediklerini söyledi.Kurtul, "Tüketicinin birçok ihtiyacını aynı anda karşılayacak ilk ve son platform olacak" dedi.

'One' yılın son çeyreğinde
Ürünü bu yılın son çeyreğinde çıkarabileceklerini belirten Kurtul, "One, mevcut piyasa ve mevcut kartlarla rekabet eden veya benzer bir ürün değil. Bu bir icat. Müşteri tecrübesini başka boyuta taşıyacağız" diye konuştu. İşbirliği sözleşmesi çerçevesinde kart tarafını Akbank'ın çıkaracağını, diğer konularda yakın işbirliği yapılacağını vurgulayan Kurtul, One'ın bunun hem harcama hem de kazandırma tarafı olan ancak kazandırma tarafının daha fazla önem taşıdığı bir ürün olduğunu belirtti. Kurtul dünyada böyle bir ürünün benzerinin olmadığının da altını çizdi.
Boyner Holding Başkanı Cem Boyner de, "Akbank ile yaptığımız bu kapsamlı işbirliği ile mağazalarımız, müşteri veritabanımız, sokak tecrübemiz ve ezber bozan icadımız ile müşterilerimizi yeni pastanın hamuruna ekliyoruz." 'One için adeta koşulsuz müşteri mutluluğunun bir otoyolu' diyen Boyner, "Hayatınızın her alanında sizi hayallere kavuşturacak taşıyıcı bir platform olacak" dedi.
Cem Boyner, proje fikrinin hangi taraftan çıktığına dair bir soru üzerine de, bunun mimarının Suzan Sabancı Dinçer olduğunu söyledi. Akbank Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Suzan Sabancı Dinçer de, her iki tarafın müşterileri için tecrübelerini ve yaratıcılıklarını bir araya getirmeye karar verdiğini vurguladı.

(Radikal)

pus