Sinekpen ile açık alanda sineklerden kesin kurtuluş!

Sinekpen ile açık alanda sineklerden kesin kurtuluş! Sinekpen ile açık alanda sineklerden kesin kurtuluş!

Türkiye'de ilk olan Sinekpen fibersineklik sistemi ile verandalarda, teraslarda, balkonlarda ve havuz kenarlarında artık sinek ve uçuculara yer yok...

Verandalarda, teraslarda, balkonlarda ve havuz kenarlarında artık sinek ve uçuculara kesin çözüm var. Çözüm; açık alanda fibersineklik sistemi Sinekpen.

 

Amerikan teknolojisi ile Türkiye'de bir ilk!  


Amerika teknolojisi ile tasarlanan Sinekpen Türkiye'de ilk olma özelliğini taşıyor. Türkiye'de ilk kez uygulanmaya başlayan bu "yeni nesil haşere ve sineklerle mücadele yöntemi" tasarımcısı tarafından Türk Patent Enstitüsü’ne başvuru yapılarak, ulusal ve uluslararası arenada fikrin; sinai ve mülkiyet haklarını koruma altına aldı.

Sinekpen aynı zamanda bir KOSGEB Girişimci Projesidir!

Firmanın kurucu ortakları KOSGEB’in düzenlediği Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programına katılmış ve başarı ile Girişimci Sertifikalarını aldı. Ardından hazırladıkları İş Planı, KOSGEB kurulundan kabul gördü. Bu onay ile birlikte 2018 Nisan ayı itibarı ile İmes Sanayi Sitesi İçinde resmi açılışı yapan firma; Türkiye'ye yerli üretim olarak katkı sağlamayı, Avrupa ve Asya ülkelerine ihracat yapmayı hedefliyor. 

Sinekpen fibersineklik sistemi sizi ve ailenizi hava sirkülasyonunuzu kesmeden, doğal hava alarak balkon ve verandalarınızda rahatsız edici sivrisinek, karasinek, arı ve yırtıcı yılan, kertenkele, akrep, kene gibi hayvanlardan uzak tutar.

Sinekpen size sivri sineksiz ve haşeresiz havuz keyfi vaad ediyor

1- Havuzda sivrisinek, arı ve diğer zararlı uçucu böceklerin saldırısına maruz kalmadan, doğal serinliğiniz olan rüzgarınızı kesmeden sinek ve haşeresiz keyif yapmanızı sağlayacak. Gündüz ve gece için ayrı ayrı tasarlanmış özelliklerinden dolayı kahvaltılarınız manzaralı, akşam yemekleriniz LED ışıklandırma altında olacak. 

2- Sinekpen fibersineklik sistemi KESİNLİKLE dış  mekan manzara görselliğini  azaltmamakta olup ama dışardan içerisinin görülmesini engelliyerek mahremiyet kazandırır.

3-  Sinekpen fibersineklik sistemi  rüzgarın rahatsız edici hızını kestiğinden dolayı sistem içinde rahatlıkla oturmanızı sağlar.

4-  Sinekpenin malzemesinin güneşi filtre etme özelliğinden dolayı gölgelik yapıp sizi ve sevdiklerinizi güneşin zararlı etkilerinden de korur ve sağlıklı bronzlaşmanızı sağlar.

5-  Havuzlar ve verandalara sürüngen yılan, kertenkele, kurbağa, karınca, böcek gibi canlıların girmesine engel olur.

6-  Kesilen çimen, yaprak, toz ve toprakları havuzlarınıza girmesine engelleyerek yaz kış her gün temizlik derdinden kurtarır.

7- Veranda ve Havuzların kapılarının kilitlenebilir alüminyum sineklik kapı özelliğinden dolayı çocukların  kontrolsüz havuza ve bahçeye gitme tehlikesini ortadan kaldırır.

8- Sinekpen ile cam sistemleri arasındaki fark her gün cam temizleme derdinin olmaması  ve maliyetinin düşük olmasıdır.

9- Sinekpen  uygulamaları gayri menkulunuze  şık ve estetik tasarım sağladığı gibi mülkünüzün değerini artırır.

10- Fibersineklik sisteminin sabit olmasının sebebi 4 mevsim kullanılabilir olması, rüzgara karşı dayanıklılık gücün yüksek olması ve 10 yıl garanti kapsamında olmasıdır.

Nerelerde Sinekpen kullanılabilir ?

1-Verandalarda balkonlarda
2-Havuzların etrafında
3-Otel Restaurantlarında
4-Göl ve dere kenarındaki restaurantlarda
5-Açık hava düğün salonlarında
6-Sigara alanlarında
7-Seralarda 

Sinekpen yapı teknolojileri 2019 yıllında uygulamaya almak üzere; Tubitak 1507 kapsamında Ar-Ge çalışmaları ile Sera ve Balık Çiftlikleri için de çözüm ve geliştirme amaçlı projeler üretmeye başlamıştır.

Sinekpen iletişim

Web: www.sinekpen.com


Tel: 0 216 420 15 15 

pus