Sinpaş Altın Kuleler’de özel ödeme planı!

Sinpaş Altın Kuleler’de özel ödeme planı!

Altınoran’da yaşamın başlamasıyla Ankara’da konut ve yaşam kalitesini yükselten standartlar yeniden belirlendi. Altın Kuleler, şimdi çok özel ödeme planlarıyla prestijli bir hayata adım atacakları bekliyor.
Türkiye gayrimenkul sektörünün temalı en büyük yaşam projesi olan Altınoran’da yaşamın başlamasıyla Ankara’da konut ve yaşam kalitesini yükselten standartlar yeniden belirlendi. Proje içinde altın gibi parlayan Altın Kuleler de, son dönemin trendi Home Office konsepti ve sunduğu standartlar üstü yaşam ile büyük ilgi görüyor. Altın Kuleler, şimdi çok özel ödeme planlarıyla prestijli bir hayata adım atacakları bekliyor.


Sinpaş Yapı’nın Çankaya Oran’da geliştirdiği ilk projesi, Eymir Gölü ve İmrahor Vadisi’nin muhteşem doğasına eşik eden Altınoran’da ayrıcalıklı yaşam başladı. Altınoran’ın kalbinin bulunduğu noktada yükselen ve toplam 474 konuta ev sahipliği yapan her detayın incelikle düşünüldüğü Sinpaş Altın Kuleler’deki prestijli yaşam ise 3 ay sonra başlıyor.


Ön cephesi İmrohor Vadisi’nin eşsiz manzarasına, arka cephesi ise başkentin büyüleyici ışıklarına bakan Altın Kuleler, sunacağı görkemli yaşama karşılık ulaşılabilir fiyatları ve ayrıcalıklı sosyal donatıları ile Ankara’nın İkon projelerinden biri olacak. Ankara’da benzeri olmayan sosyal donatıları ve yaşam seçenekleriyle fark yaratan Altınoran’ın meydanını kucaklayan Altın Kuleler’de yaşama fırsatını kaçırmayın.


Ankara’nın tacı Altın Kuleler, başkenti Home Office konseptiyle tanıştırıyor

Altınoran’ın merkezinden yer alan, Cumhuriyetin kuruluşunu ve 100. yılındaki büyük hedeflerini simgeleyen 1923 ve 2023 isimli Altın Kuleler, görkemli mimarisiyle adeta Ankara’yı taçlandırıyor. Kulelerde yer alan, son dönemlerin trendi Home Office’ler de projeye büyük değer katıyor. Home Office katları, yatırım yapmayı düşünenler için de farklı ve kazançlı bir alternatif oluşturuyor. Ankara’yı ilk kez Home Office konseptiyle tanıştıracak olan Altın Kuleler, ev ve iş hayatını bir arada yaşama konforu sunuyor.


Altınoran’daki Home Office yaşantısının ayrıcalıkları ve yatırım kazancının yanı sıra sağladığı sosyal olanakların zenginliği de yatırımcılar için önemli bir motivasyon oluşturuyor. Altın Kuleler’de ev sahibi olanlar kulelerin altında konumlanan Agora AVM’de Türkiye’nin önemli lezzet markaları, cafeler ve birbirinden ünlü markaların olduğu mağazalarla tüm ihtiyaçlarını karşılarken, evlerinden çıkıp Sports International’de spor yapma veya teleferikle inilen Snowland’de diledikleri gibi kayak yapma ayrıcalığına da kavuşuyor. Birbirinden kaliteli ve keyifli seçeneklerin kapılarına kadar geldiği Altınoran sakinlerine de, sevdikleriyle birlikte keyifli vakit geçirmek kalıyor.


Altınoran'da yaşam başladı

Sosyal donatılar yönünden büyük bir çeşitlilik sunan Altınoran, Türkiye’de yılın 365 gün kayak yapma imkânı sağlayan ilk ve tek şehir içi kayak merkezi Snowland’e ev sahipliği yapıyor. Altınoran sakinleri, yine bir konut projesi içerisinde ilk kez yer alan teleferikle de, projeye engin bir manzara kazandıran İmrahor Vadisi’nin büyülü görüntüsü eşliğinde 100 bin ağacın dikildiği rekreasyon alanına inebiliyorlar.


Altınoran içerisindeki bir diğer özel alan da yine Türkiye’de bir ilk olan Skywalk. Proje içinde yer alan 10 bin metrekarelik Agora AVM alışveriş merkezinin vadi bölümüne bakan kısmında yer alan bu platform ile vadi manzarasına karşı adeta gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatılıyor. Bir benzerinin Amerika’daki Büyük Kanyon’da olduğu Skywalk alanı, Altınoran’ın ayrıcalıklı bölümlerinden. Benzersiz Skywalk alanının yanı sıra Sturbucks, Mado Cafe, Simitçi Dünyası, Snowland, 3M Migros, Sports International gibi tüm ihtiyaçların karşılanacağı alanlar sunan Agora AVM, Ankara’nın yeni cazibe merkezi olmaya başladı bile.


Kanalları, köprüleri, sandalla gezilebilen gölleri, iskeleleri, adaları ve avlularıyla da tam bir su dünyası olan Altınoran’ın merkezinde yer alan Yüzyıl Meydanı’nda gerçekleşen gösteriler ve konserler de Altınoran’ın sosyal hayatına renk katıyor.


Altınoran, Ankara’da geleceğe yatırımın güvenli adresi Oran’a değer katıyor

Türkiye’nin temalı en büyük konut projesi Altınoran, konumu açısından da Ankaralılara büyük kolaylık sağlıyor. Geniş arazileri, Eymir Gölü ve İmrahor Vadisi’ni içine alan muhteşem doğası, Ankara’nın güney aksını oluşturan Konya Yolu üzerinde konumlanması ile yaşam değerini yükseltmesinin yanı sıra yatırım açısından da odak noktası konumunda olan Oran’da yükselen Altınoran, Ankaralılara şehrin merkezinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.Altınoran Proje KünyesiProje ismi :Altınoran / Altın Kuleler


Firma :Sinpaş Yapı


Konum : Çankaya - Oran


Toplam Arazi : 150,000 m²


Toplam Konut : 474


MetrekareAralığı : 80 ile 500 m²


Fiyat Aralığı : 421,900 TL – 2,957,500 TL


TeslimTarihi : Nisan 2016


Web sitesi :www.sinpasaltinkuleler.com


Telefon : 444 1974
Haber Yeni Yüzyıl Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı....


Sinpaş Yapı'nın Çankaya Oran'da geliştirdiği ilk projesi, Altın Kuleler'de ilk daireler ailelere teslim edildi ve yaşam başladı. Toplam 474 konuttan oluşan projenin tamamının Nisan ayında bitirilerek ev sahiplerine teslim edileceği bildirildi. Şirketten yapılan açıklamada "Altınoran'ın merkezinden yer alan, Cumhuriyet'in kuruluşunu ve 100. yılındaki büyük hedeflerini simgeleyen 1923 ve 2023 isimli Altın Kuleler, görkemli mimarisiyle dikkat çekiyor. Kulelerde yer alan, son dönemlerin trendi Home Office'ler de projeye değer katıyor. Home Office katlan, yatırım yapmayı düşünenler için de farklı ve kazançlı bir alternatif oluşturuyor. Ankara'yı ilk kez Home Office konseptiyle tanıştıracak olan Altın Kuleler, ev ve iş hayatını bir arada yaşama konforu sunuyor" denildi. 
Yeni Yüzyıl
Haber Taraf Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Sinpaş Yapı'nın Çankaya Oran'da geliştirdiği ilk projesi Altınoran'da ayrıcalıklı yaşam başladı. Altınoran'ın merkezinde yükselen ve toplam 474 konuta ev sahipliği yapan Sinpaş Altın Kuleler'de yaşam 3 ay sonra başlıyor. Altınoran'daki Home Office yaşantısının ayrıcalıkları ve yatırım kazancının yanı sıra sağladığı sosyal olanakların zenginliği de yatırımcılar için önemli bir motivasyon oluşturuyor. Altın Kuleler'de ev sahibi olanlar kulelerin altında konumlanan Agora AVM'de önemli lezzet markaları, cafelerve ünlü markaların olduğu mağazalarla tüm ihtiyaçlarını karşılarken, evlerinden çıkıp spor yapma veya teleferikle inilen Snovvland'de kayak yapma ayrıcalığına da sahip. Altın Kuleler'e Sinpaş'ın özel ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Taraf

Haber Ticari Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Türkiye gayrimenkul sektörünün temalı en büyük yaşam projesi olan Altınoran'da yaşamın başlamasıyla Ankara'da konut ve yaşam kalitesini yükselten standartlar yeniden belirlendi. Proje içinde altın gibi parlayan Altın Kuleler'de, son dönemin trendi Home Office konsepti ve sunduğu standartlar üstü yaşam ile büyük ilgi görüyor. Altın Kuleler, şimdi çok özel ödeme planlarıyla prestijli bir hayata adım atacakları bekliyor. Sinpaş Yapı'nın Çankaya Oran'da geliştirdiği ilk projesi, Eymir Gölü ve İmrahor Vadisi'nin muhteşem doğasına eşik eden Altınoran'da ayrıcalıklı yaşam başladı. Altınoran'ın kalbinin bulunduğu noktada yükselen ve toplam 474 konuta ev sahipliği yapan her detayın incelikle düşünüldüğü Sinpaş Altın Kuleler'deki prestijli yaşam ise 3 ay sonra başlıyor. 


Ön cephesi İmrohor Vadisi'nin eşsiz manzarasına, arka cephesi ise başkentin büyüleyici ışıklarına bakan Altın Kuleler, sunacağı görkemli yaşama karşılık ulaşılabilir fiyatları ve ayrıcalıklı sosyal donatıları ile Ankara'nın Ikon projelerinden biri olacak. Ankara'da benzeri olmayan sosyal donatıları ve yaşam seçenekleriyle fark yaratan Altınoran'ın meydanını kucaklayan Altın Kuleler'de yaşama fırsatını kaçırmayın. 


Ankara'nın tacı Altın Kuleler, başkenti Home Office konseptiyle tanıştırıyor 


Altınoran'ın merkezinden yer alan, Cumhuriyetin kuruluşunu ve 100. yılındaki büyük hedeflerini simgeleyen 1923 ve 2023 isimli Altın Kuleler, görkemli mimarisiyle adeta Ankara'yı taçlandırıyor. Kulelerde yer alan, son dönemlerin trendi Home Office'ler de projeye büyük değer katıyor. Home Office katları, yatırım yapmayı düşünenler için de farklı ve kazançlı bir alternatif oluşturuyor. Ankara'yı ilk kez Home Office konseptiyle tanıştıracak olan Altın Kuleler, ev ve iş hayatını bir arada yaşama konforu sunuyor. 

Altınoran'daki Home Office yaşantısının ayrıcalıkları ve yatırım kazancının yanı sıra sağladığı sosyal olanakların zenginliği de yatırımcılar için önemli bir motivasyon oluşturuyor. Altın Kuleler'de ev sahibi olanlar kulelerin altında konumlanan Agora AVM'de Türkiye'nin önemli lezzet markaları, cafeler ve birbirinden ünlü markaların olduğu mağazalarla tüm ihtiyaçlarını karşılarken, evlerinden çıkıp Sports International'de spor yapma veya teleferikle inilen Snowland'de diledikleri gibi kayak yapma ayrıcalığına da kavuşuyor. Birbirinden kaliteli ve keyifli seçeneklerin kapılarına kadar geldiği Altınoran sakinlerine de, sevdikleriyle birlikte keyifli vakit geçirmek kalıyor. 


Altınoran'da yaşam başladı 


Sosyal donatılar yönünden büyük bir çeşitlilik sunan Altınoran, Türkiye'de yılın 365 gün kayak yapma imkânı sağlayan ilk ve tek şehir içi kayak merkezi Snovvland'e ev sahipliği yapıyor. Altınoran sakinleri, yine bir konut projesi içerisinde ilk kez yer alan teleferikle de, projeye engin bir manzara kazandıran imrahor Vadisi'nin büyülü görüntüsü eşliğinde 100 bin ağacın dikildiği rekreasyon alanına inebiliyorlar. 

Altınoran içerisindeki bir diğer özel alan da yine Türkiye'de bir ilk olan Skywalk. Proje içinde yer alan 10 bin metrekarelik Agora AVM alışveriş merkezinin vadi bölümüne bakan kısmında yer alan bu platform ile vadi manzarasına karşı adeta gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatılıyor. Bir benzerinin Amerika'daki Büyük Kanyon'da olduğu Skywalk alanı, Altınoran'ın ayrıcalıklı bölümlerinden. Benzersiz Skyvvalk alanının yanı sıra Sturbucks, Mado Cafe, Simitçi Dünyası, Snovvland, 3M Migros, Sports International gibi tüm ihtiyaçların karşılanacağı alanlar sunan Agora AVM, Ankara'nın yeni cazibe merkezi olmaya başladı bile. Kanalları, köprüleri, sandalla gezilebilen gölleri, iskeleleri, adaları ve avlularıyla da tam bir su dünyası olan Altınoran'ın merkezinde yer alan Yüzyıl Meydanı'nda gerçekleşen gösteriler ve konserler de Altınoran'ın sosyal hayatına renk katıyor. 


Altınoran, Ankara'da geleceğe yatırımın güvenli adresi Oran'a değer katıyor 


Türkiye'nin temalı en büyük konut projesi Altınoran, konumu açısından da Ankaralılara büyük kolaylık sağlıyor. 

Geniş arazileri, Eymir Gölü ve İmrahor Vadisi'ni içine alan muhteşem doğası, Ankara'nın güney aksını oluşturan Konya Yolu üzerinde konumlanması ile yaşam değerini yükseltmesinin yanı sıra yatırım açısından da odak noktası konumunda olan Oran'da yükselen Altınoran, Ankaralılara şehrin merkezinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Ticari Hayat
Haber Habertürk  Ankara  Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


ORAN semtinde inşa edilen Altınoran Altın Kuleler, İmrahor Vadisi, Eymir ve Mogan Gölü manzarasıyla dikkat çekiyor. Türkiye'nin ilk şehir içi kayak merkezi Snowland'in yer aldığı projede Agora Alışveriş Merkezi bulunuyor. Kayak merkezinde spor etkinliği yapan Altmoran sakinleri, Agora AVM'deki havuz ve yeşil alanlarda dinlenebiliyor. Sinpaş Yapı'nm Çankaya'da geliştirdiği ilk projesi özelliğini taşıyan Altmoran'da yükselen Altın Kuleler'de 474 daire bulunuyor. Üç ay sonra yaşamın başlayacağı Altın Kuleler'e Cumhuriyetin kuruluşunu ve 100. yılındaki büyük hedeflerini simgeleyen 1923 ve 2023 isimleri verildi. Kulelerin altında yer alan Agora AVM, kentin yeni buluşma noktalarından biri olacak. 


"HOME OFFICE" KONSEPTİ 


Altın Kuleler'de Home Office konseptinde hazırlanan 474 konut bulunuyor. Altmoran'm merkezinden yer alan, Cumhuriyetin kuruluşunu ve 100. yılındaki büyük hedeflerini simgeleyen Altın Kuleler, mimarisiyle de öne çıkıyor. Kulelerde yer alan, son dönemlerin trendi Home Office'ler de projeyi farklılaştırıyor. 


365 KAYAK KEYFİ


Altın Kuleler'deki Snowland'da, yılın 365 günü kayak yapılabiliyor. Kayak pistinin yanındaki teleferikle de, 100 bin ağacın dikildiği rekreasyon alanına inebiliyor. Proje içinde yer alan 10 bin metrekarelik Agora AVM alışveriş merkezinin vadi bölümüne bakan kısmında yer alan Skywalk ile vadi manzarasına karşı adeta gökyüzünde yürüyüş yapılabiliyor. Habertürk Ankara


Haber Milliyet Gazetesi'nde şöyle yer aldı;


Sinpaş Yapı’nın Ankara Çankaya Oran’da geliştirdiği ilk projesi olan Altınoran’da yaşam başladı.


Proje içinde yer alan Altın Kuleler’de ise home office konsepti Ankaralılar tarafından ilgi görüyor. Proje için özel ödeme planları da uygulanıyor. Toplam 474 konut yer alan Sinpaş Altın Kuleler’de yaşam ise 3 ay sonra başlayacak. Projede 400 bin liradan başlayan fiyatlar 3 milyon liraya kadar çıkıyor. Eymir Gölü ve İmrohor Vadisi manzaralı olan projede bölgeye 100 bin ağaç dikildi. 


Alışveriş merkezi de bulunacak proje aynı zamanda sektördeki temalı en büyük proje. Amerika’daki Büyük Kanyon’daki gibi Skywalk, Snowland, ExtremeLand, kayak tesisi, teleferik, futbol sahaları ve buz pisti gibi etkinlik alanları yer alıyor. Tüm bunların yanında kanalları, köprüleri, sandalla gezilebilen gölleri, iskeleleri, adaları ve avlularıyla bir su dünyası olarak Yüzyıl Meydanı da hayata geçiriliyor. 


Milliyet


Haber Star Ankara'da şöyle yer aldı;


SİNPAŞ Yapı'nın Oran'da geliştirdiği ilk projesi, Eymir Gölü ve İmrahor Vadisi'rıin muhteşem doğasına eşik eden Altınoran'da ayncalıklı yaşam başladı. Alnnoran'ın kalbinin bulunduğu noktada yükselen ve toplam 474 konuta ev sahipliği yapan her detayın incelikle düşünüldüğü Sinpaş Altın Kuleler'deki prestijli yaşam ise 3 ay sonra başlıyor. 

ön cephesi lmrohor Vadisi'nin eşsiz manzarasına, arka cephesi ise başkentin büyüleyici ışıklanna bakan Altın Kuleler, sunacağı görkemli yaşama karşılık ulaşılabilir fiyatlan ve ayncalıklı sosyal donatılan ile Ankara'nın Ikon projelerinden biri olacak. 


GÖRKEMLİ MİMARİ 

Altınoran'ın merkezinden yer alan, Cumhuriyetin kuruluşunu ve 100. yılındaki büyük hedeflerini simgeleyen 1923 ve 2023 isimli Alan Kuleler, görkemli mimarisiyle adeta Ankara'yı taçlandınyor. Kulelerde yer alan, son dönemlerin trendi Home Offıce'ler de projeye büyük değer katıyor. Home Office katlan, yatının yapmayı düşünenler için de Çarklı ve kazançlı bir alternatif oluşturuyor. Ankara'yı ilk kez Home Office konseptiyle tanıştıracak olan Alnn Kuleler, ev ve iş hayatını bir arada yaşama konforu sunuyor. 

Türkiye'nin temalı en büyük konut projesi Altınoran, konumu açısından da Ankaralılara büyiik kolaylık sağlıyor. 


Star Ankara