Sinpaş Ottomanors'ta ikinci etap satışta!

Sinpaş Ottomanors'ta ikinci etap satışta!

Bursa'daki Ottomanors projesinden yalı alanlar komşularını da beraberinde getirince yalılar hızla tükendi.Bu da 1. etap bitmeden 2. etabın satışa çıkarılmasına neden oldu..

Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yapmış Bursa'da Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Ottomanors projesinde ikinci etabın 13 parsellik bölümündeki 390 dairenin satışına başlandı. Klasik Osmanlı mimarisi ile modern mimarinin sentezinden oluşan Ottomanors, 26 bin m2'lik bir göl etrafında Osmanlı Yalıları, modern rezidanslar, kulelerden oluşan şehrin en büyük yaşam projesi niteliğinde. Birinci etabın yüzde 55'i tamamlanan projede ikinci etabın satışlarına başlanmasının en önemli nedeni ilk etapta satışı tamamlanan Osmanlı Yalıları'na olan yoğun talep. 60 m2 ile 598 m2 arasında değişen daire büyüklüklerinden oluşan projede 2 bin konut bulunuyor. İkinci etaptaki dairelerin metrekareleri 1950 YTL'den başlıyor. Daire fiyatları 111 bin 447 YTL ile 1 milyon 57 YTL arasında değişiyor.

Küçük dairelere de ilgi fazla
Sinpaş GYO Pazarlama Müdürü Tolga Bıyıklıoğlu, özellikle de projenin göle bakan bölümünde yer alan yalı dairelerine talebin çok fazla olduğunu söylüyor. Bu nedenle de ikinci etabı hızlı bir şekilde satışa çıkardıklarını belirtiyor. Bunun yanı sıra Asmalı Yalılar, Yalı Köşkler, Park Konakları ve Kristal Kule projedeki diğer ilgi gören konut tipleri arasında. Yalıların hızlı satılmasının bir başka nedeni ise müstakil olan bu evlerde komşuların çok önemli olması. Bu nedenle yalı evlerini satın alanlar çevrelerini de bu yatırıma ikna ediyor. Bu da dairelerin satışını hızlandırıyor. Bursa'da küçük daire sayısının az olması nedeniyle 2+1'ler ve rezidastaki 1+1'ler de ilgi görüyor. Projenin ilk etabı 2009 ağustos, ikinci etabı ise Mayıs 2010'da tamamlanacak.

0224 257 13 63
www.ottomanors.com

Sabah