Şişli Key Ofis'in metrekaresi minimum 24 dolardan kiralanıyor!

 Şişli Key Ofis'in metrekaresi minimum 24 dolardan kiralanıyor!

Proje: Key Plaza


Şişli’de, Abide-i Hürriyet Caddesi üzerinde yükselen Key Plaza projesinde minimum metrekare birim kirası aylık 24 dolardan başlıyorKey Plaza, A sınıfı ofis projesi konsepti ile hayata geçirildi. Lokasyon itibariyle Şişli’de, Abide-i Hürriyet Caddesi üzerinde yer alan  Key Plaza  Ofis 20 katlı tek kule halinde yükseliyor. Ofislerin 4 ile 14. katlar arasında yer aldığı projede ayrıca otel ve ticari birim alanı da mevcut.

  Şişli Key Ofis 

Her katta 850 metrekare ofis büyüklüğüne sahip olan Şişli Key Plaza’da toplam 8 bin 400 metrekare ofis alanı bulunuyor. Metrekare birim kira bedeli minimum 24 dolar olarak belirlenen projede kiralama süreci Jones Lang LaSalle tarafından yürütülüyor. 

 Şişli Key Ofis 

Şişli Key Plaza projesinde 390 araçlık kapalı otopark alanı, ofis içi temizlik hizmetleri, her katta lavabo, cafe-restoran alanları, 7/24 güvenlik hizmeti gibi olanaklar mevcut. 

 Şişli Key Ofis 

Ofislerin dekorasyonlu olarak teslim edildiği Key Plaza Şişli, metro, metrobüs, otobüs durakları ve Cevahir AVM'ye yürüyüş mesafesinde, FSM Köprüsü'ne ve TEM Otoyolu’na 8 kilometre uzaklıkta, E-5 Otoyolu'na 150 metre, Levent'e 4 kilometre, Taksim'e 3 kilometre, İstanbul Adliyesi'ne 1 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 19 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

 Şişli Key Ofis 


212 350 0800

http://www.joneslanglasalle.com.tr

Gülay ODABAŞI


projeye sor