19 / 08 / 2022

Sivas Suşehri Ve Şarkışla'da kent yenileme çalışmaları sürüyor!

Sivas Suşehri Ve Şarkışla'da kent yenileme çalışmaları sürüyor!

Sivas'ın Suşehri ve Şarkışla ilçelerinde gerçekleştirilmeye başlanan altyapı çalışmaları devam ediyor.Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, Yalnızbağlar Mahallesi Hekim Sokak'ta başlatılan asfalt çalışmalarını inceledi. Başkan Yüksel, yaptığı açıklamada, sokakta alt yapı işlemlerinin tamamlanmasının ardından asfalt çalışmasına başlandığını, yaklaşık 3 gün içerisinde yolun hizmete sunulacağını açıkladı. 


Belediyenin imkanlarını güzel şekilde kullandıklarını dile getiren Yüksel, çalışmalar esnasında vatandaşlara birtakım sıkıntılar yaşattıklarına da değinerek, "Bunun bilincindeyiz. Halkımızın da bu konuda bizleri anlayışla karşılamasını arzu ediyoruz. Çünkü bizim tek hedefimiz Suşehri halkına güzel hizmetler sunmaktır." dedi.


Şarkışla


Şarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz, Yıldırım Mahallesi'nde yapımına başlanan park alanında incelemelerde bulundu.


Burada iş makinesini kısa süre kullanan Başkan Oğuz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Şarkışla halkının son zamanlarda spora daha çok ağırlık verdiğini, dolayısıyla her mahalleye halı saha ve park alanları yaptıklarını söyledi.


Oğuz, park alanlarına çeşitli fitness aletleri, çocuklar için oyun alanları ve kamelyalar yaptıklarını açıkladı. 


Milliyet