Skil kablosuz matkaplarla tamiratlar kolaylaşıyor

Skil kablosuz matkaplarla tamiratlar kolaylaşıyorYeni Skil kablosuz matkap modelleri tamirat işlerinde büyük kolaylık sağlıyor.


Skil'in yeni kablosuz matkap modelleri 2006 ve 2007, amatör kullanıcıların günlük vidalama ve delme ihtiyaçlarını farklı voltaj çeşitleri ile karşılıyor

Taşınabilir elektrikli el aletleri üreticisi Skil, iki yeni kablosuz matkabı piyasaya sunuyor. 12 V'luk 2006  ve 14,4 V'luk 2007 ile farklı akü seçenekleri ve ekstra akü sayesinde kullanıcılarının ev ve çevresindeki gündelik matkap ve vidalama işleriyle ilgili her türlü ihtiyaçlarını karşılıyor.

Farklı işler için farklı güçlerde modeller
Yeni kablosuz matkaplar her türlü işin üstesinden gelebilecek kadar güçlü. 14,4 V'luk modeli 2007 ahşapta 16 mm, çelikte 6 mm'ye kadar delebiliyor. 2006 (12 V) modeliyse ahşapta 14 mm'ye kadar, çelikte de 6 mm'ye kadar delme gücüne sahip. Yeni kablosuz matkaplar, farklı delme işlemleri için gereken gücü sağlayabilmek için 20 pozisyonlu tork kontrolüne sahipler. Ayrıca modellerde delme ve tam güçlü vidalama için tam kilit pozisyonu da bulunuyor.

Rahat ve güvenli tutuş

Tüm Skil elektrikli el aletleri gibi yeni kablosuz matkaplar da kullanım rahatlığı ve kolaylığı sağlıyor. Güvenli iki elli kullanım için, tutamağın önünde ve arkasında olduğu gibi alet gövdesinin üstünde de bulunan özel biçimlendirilmiş, yumuşak tutuş alanları cazip ergonomik tasarım özellikleri arasında. İleri/geri seçimi tutamağın üstüne yerleştirilmiş, ulaşılması kolay bir düğmeyle sağlanıyor. Tasarım ayrıca, aletin güvenli bir şekilde tutulabilmesi için bir bilek kordonu  da içeriyor.

Alet gerektirmeyen hızlı uç değişimi
Birçok gündelik iş hem delme hem vidalama gerektirmektedir, dolayısıyla kullanıcılar sık sık delme ve vidalama uçlarını değiştirmek zorunda kalırlar.  Yeni Skil kablosuz matkaplarda 10 mm çift kovanlı anahtarsız mandrenle hızlı ve kolay bir şekilde delme ve vidalama uçlarını değiştirmek mümkün. Mandrenin dış kovanını döndürmek suretiyle uçlar birkaç saniyede sökülüp değiştirilebiliyor.

Yeni 2006 ve 2007 kablosuz matkap modelleri standart olarak ekstra akü, bilek kordonu ve çift başlı vidalama ucu ile birlikte satışa sunuluyor.