Skil'den yenilikçi ürünler

Skil'den yenilikçi ürünler Skil'den yenilikçi ürünler

Skil, yeni dekupaj testere ve darbeli matkap modellerini kullanıcılarının beğenisine sunuyor.Taşınabilir elektirikli el aletleri üreticisi Skil'in, 500 V'luk 4270 ve 550 V'luk 4370 model testereleri, üstlerinden açıkça görülebilen ayarlarıyla kullanıcıya çabukluk ve kolaylık sağlıyor. 900 V'luk 6900 ve 710 V'luk 6565 modelli darbeli matkapları ise  dahili kablo klipsi ve in-line ergonomik tasarımlarıyla delme işlerinde ideal.

500 V'luk 4270 ve 550 V'luk 4370 model testereler

Skil'in farklı malzemeler için farklı ayarlara sahip 4270 ve 4370 modelleri bakım ve kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor. Kullanıcıların doğru orbital ayarını bulmak için zaman harcamalarına gerek kalmıyor. Çünkü tüm ayarlar aletin üstünde açıkça belirtiliyor. 4370 modeli metal, plastik, sert ve yumuşak ahşap gibi malzemeleri kavisli çizgiler ya da açılı kesmek için biri özel olmak üzere 5 ayar seçimine sahip. 4270 ise, kullanıcılarına, pek çok malzeme için uygun olan tam hızlı `Turbo' ve kavisli/ayrıntılı kesim işleri için farklı bir ayar olmak üzere 2 seçim sunuyor. Ayrıca her iki model de etkili kesme işlemi için 20 mm'lik strok uzunluğuna sahip ve tüm standart T- ve U-şaftlı bıçaklarla kullanılabiliyor.

Kullanım kolaylığı için ergonomik tasarım
Skil'in bu ürünlerinde kullanım rahatlığı sağlayan özelliklerinden biri, iki modelin de kesim çizgisindeki talaşı temizleyip görüşü artırmak için devreye sokulabilen üfleyici bir fonksiyona sahip olması. Bu modeller ayrıca entegre bir adaptörle yaygın kullanılan elektrikli süpürgelere bağlanabilme özellikleriyle çalışma ortamının temiz ve tozsuz tutulmasını sağlıyor. Buna ek olarak, 4370 modelinde bulunan dahili spot ışığı, kesim çizgisinin daha iyi görülmesini sağlıyor.

Her iki yeni model de uzun süreli performans için sağlam bir tasarıma sahip. Çalışırken denge sağlayan ağır alüminyum taban levhası ve testere bıçağının güvenli bir şekilde kontrol edilmesi için ekstra büyük kılavuz yatağına sahip büyük ölçekli bıçak kılavuzu cihazlarda mevcut. Bu da her koşulda, açılı çalışırken bile, düz çizgiler elde etmeyi sağlıyor.

Yeni dekupaj testereler yumuşak ahşap için bir testere bıçağıyla birlikte sunuluyor. Ayrıca Model 4370 her tür malzeme için 6 testere bıçağından oluşan bir set de içeriyor.

900 V'luk 6900 ve 710 V'luk 6565 modelli darbeli matkaplar

In-line ergonomi ve dahili kablo klipsi
In-line ergonomi sayesinde yumuşak tutuşlu arka tutamakla aynı hizada olan matkabın ekseni, delme işlemi sırasında daha büyük bir denge oluşturuyor. Ayarlanabilir ön tutamak iki elle rahat kullanım ve en zor delme işlemlerinde bile güvenli kontrol sağlıyor. Ayrıca aletin üzerinde bulunan işlev göstergeleri, darbeli delme işlevinin ve sağ veya sol dönmenin seçili olup olmadığını belirtiyor. Aynı zamanda dahili kablo klipsi sayesinde kolay bir şekilde toparlanabilen elektirik kablosu, çalışırken daha fazla hareket özgürlüğü kazandırmak için Model 6900'de  4 metre uzunluğunda.

`klik' özelliği
Uzun süreli ve zorlu delme işlemleri için tasarlanan matkaplar, vidalama ve matkap uçlarının anahtarsız değiştirilmesini sağlayan Skil'e ait `klik' özelliğine sahip 13mm'lik güçlü metal mandren içeriyor. Her iki modelde de tetik içine yerleştirilmiş kullanışlı bir hız seçim diski ile değişken hız kontrolü yapılabiliyor. Ayrıca 6900 modeli tek elle değişimi mümkün kılan otomatik mil kilidine ve sert çalışma koşullarına karşı koruma sağlayan, dayanıklılık ve hassaslık kazandıran metal ön kısma sahip.

Yeni 6900 ve 6565 model darbeli matkaplar, çantası içinde aksesuarlarla birlikte satışa sunuluyor. 6900 modeli, 5 ahşap matkap ucu, 5 taş matkap ucu ve 6 çelik matkap ucu içeren 16 parçalık bir matkap ucu setiyle, 6565 modeli ise 5 taş matkap ucuyla birlikte satılıyor.

Bilgi ve iletişim için:
Zeynep Çalıştıran, Bersay İletişim Danışmanlığı
(212) 337.51.89  zeynep.calistiran@bersay.com.tr

Bilge İnal, Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.
(212) 335.07 09, bilge.inal@tr.bosch.com