SOM: Gayrimenkul alırken risk de almayın!

SOM: Gayrimenkul alırken risk de almayın!SOM Değerlemenin "Değer mi Değmez mi" isimli ücretsiz bilgilendirme seminer dizisi 20 Ağustos 2011 Cumartesi günü saat 14.00te Centrum Toplantı Hizmetlerinin Suadiye Parktaki toplantı salonlarında gerçekleştiriliyor


SOM Değerlemenin yıl başından bu tarafa her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği  Değer mi Değmez mi isimli ücretsiz bilgilendirme seminer dizisi 20 Ağustos 2011 Cumartesi günü saat 14.00te Centrum Toplantı Hizmetlerinin Suadiye Parktaki toplantı salonlarında gerçekleştiriliyor.  Gayrimenkul yatırımcısının karşı karşıya kalabileceği risklerin anlatıldığı seminerde; gayrimenkulün değerine etki eden yasal, fiziksel ve lokasyon kriterleri, tapuda ve belediye kayıtlarında dikkat edilmesi gerekenler gibi pek çok kritik konu hakkında bilgiler veriliyor. Özellikle ekonomik dalgalanmaların yaşandığı bu dönemde yatırımlarını gayrimenkulde değerlendirmek isteyenler için önemli başlıklar içeren Değer mi Değmez mi seminerine katılım için seminer@somdegerleme.com adresine iletişim bilgilerinin bildirilmesi yeterli

Gayrimenkul almayı düşünen bireysel yatırımcıları, ileride sorunlar yaşamaması için nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda bilgilendiren Değer mi Değmez mi isimli seminer dizisinin sekizincisi bu Cumartesi günü, Centrum Toplantı Hizmetlerinin ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor. Seminerde SOM Değerleme uzmanları, gayrimenkul satın alırken dikkat edilmesi gereken konular, yaşanması muhtemel sorunlar ve karşılaşılabilecek riskler hakkında katılımcılara bilgi vererek, yaşanmış örnek olayları aktaracak.

Güvenli yatırım olarak kabul edilen gayrimenkul, doğru adımlar atılmadığında yatırımcısını hayal kırıklığına uğratabilir!

Gerek yaşama gerekse yatırım amaçlı gayrimenkul alımlarında bireysel alıcıların ve satıcıların akıllarına öncelikli olarak söz konusu gayrimenkulün doğru değerde olup olmadığı, kira getirisinin ne olacağı, güvenli bir yatırım olup olmadığı, gayrimenkulün bulunduğu lokasyonun gelecekteki gelişim trendi gibi sorular geliyor. İşte bu noktada SOM Değerleme uzmanları, düzenlenen seminer dizisinde Doğru daireyi mi satın alıyorsunuz Gayrimenkulün alımına ya da satımına engel bir durum var mı Krediye uygun mu Dairenin yasal büyüklüğü nedir Binanın ruhsatı ve iskanı var mı İmar planında fonksiyon alanı nedir Mülk üzerinde haciz, ipotek vb. yasal kısıtlamalar bulunuyor mu Satın alınan arsa yapılaşmaya uygun mu vb. gibi onlarca farklı soruya yanıt veriyor.

Katılımın ücretsiz olduğu Değer mi Değmez mi semineri hakkında detaylı bilgi ve başvuru için (0212) 233 51 54 numaralı telefonu arayabilir ya da seminer@somdegerleme.com adresine iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz.