Soyak Siesta'da 99 bin YTL'ye!

Soyak Siesta'da 99 bin YTL'ye!

Soyak, İzmir Karşıyaka'ya yepyeni bir yaşam tarzı getirmeyi hedeflediği "Soyak Siesta Projesi"ni satışa sundu.


Soyak Holding CEO Vekili M. Emre Çamlıbel, "Bu projemiz, yatırımlarımızın devamlılığının ve konut projelerinde uyguladığımız yenilikçi anlayışımızın göstergelerinden biridir" dedi.

Gayrimenkul sektörünün lider kuruluşlarından Soyak, müşterilerinin yaşam alanlarına değer katan, farklı beklentileri karşılayan, modern ve çağdaş konut projelerine bir yenisini ekledi.  İzmir  Karşıyaka'da satışa sunulan 2.250 konutluk Soyak Siesta projesinde, "az katlı bina" konsepti ile ergonomik tasarımlı ve her beğeniye hitap edecek farklı büyüklükte daireler yer alıyor.

Proje tanıtımı yerine, Soyak'ın projelerinden öncelikli olarak haberdar olmak isteyenlere yönelik uyguladıkları stratejiyle hareket ettiklerini belirten Soyak Holding CEO Vekili M. Emre Çamlıbel, "Soyak Siesta ile İzmir'deki konut projelerimize bir yenisini ekliyoruz. Karşıyaka'ya keyifli bir yaşam tarzı getirecek olan bu proje, yatırımlarımızın devamlılığının ve konut projelerinde uyguladığımız yenilikçi anlayışımızın göstergelerinden biridir. Satışa çıktığımız ilk haftasonu bile ilk etabın 3'te birinin satılması; bize duyulan güvenin bir göstergesidir " dedi. 

İlk etabında 1+1 daireden 3+1'e kadar toplam 372 dairenin yer aldığı Soyak Siesta, İzmir çevre yoluna direk bağlantı ve alışveriş merkezlerine yakınlık ayrıcalığı ile daire sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde planlandı. Farklı peyzaj düzenlemesi ve terasların yer aldığı Soyak Siesta, yüksek konumu itibariyle manzaradan maksimum derecede yararlanabilecek şekilde konumlandırıldı. Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede, spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.

Fonksiyonel ve modern yaşam ögeleri ile öne çıkan Soyak Siesta projesinin ilk etap konutları, Mart 2011'de sahiplerine teslim edilecek.

Bundan sonraki dönemde de İzmir'deki yatırımlarına devam edeceklerini vurgulayan Soyak Holding CEO Vekili M. Emre Çamlıbel, 2009 yılında Soyak Siesta'nın devam etaplarına ilaveten Zeytinalanı bölgesinde 200 adet villadan oluşan yeni bir projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını dile getirdi.

İzmir'in sosyo ekonomik altyapısının hızlı gelişimi ve tüketici beklentileri nedeniyle konut yatırımı için uygun bir bölge olarak gördüklerini belirten Çamlıbel "İzmir'de müşteri nezdinde güven uyandırmış ve nitelikli konutlar üreten kurumsal firmaların projelerine talep olduğunu biliyoruz. 2006 yılında satışa sunduğumuz Soyak Mavişehir projemizin satış başarısı, bizleri İzmir'in yaşam kalitesine katkıda bulunacak yeni projeler üretme konusunda yüreklendirdi. Soyak Mavişehir'in 2. etap konutlarının erken tesliminin sürdüğü Ekim ayında, yeni projeleriyle İzmir'de yatırımlarını sürdürdüklerini belirten Çamlıbel; "Gerek Soyak Siesta projemizin gerekse, ileriki dönemlerde satışa sunmayı planladığımız diğer projelerimizin hem kalite ve fonksiyonelliği, hem de tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak uygun ödeme koşullarıyla cazip olmaya devam edeceğine inanıyoruz" dedi. 

Soyak Siesta'dan nasıl ev sahibi olunur? 

99.000 YTL'den başlayan daire fiyatları ve cazip ödeme planlarının sunulduğu Soyak Siesta projesinde, %0.99 Kredi Faiz Oranı ve 72 ay vade imkanının yanı sıra, Artan Taksitli ve Ara Ödemeli seçeneklerle de ödeme kolaylığı sağlanıyor. Ayrıca peşin alımlarda %12 indirim fırsatı sunuluyor. %50 ve üzerinde peşinat verenler ise %6 oranında indirimden faydalanabiliyor. Anlaşmalı bankalar olan Akbank ve Garanti Bankası'na satış ofisinden ulaşılabiliyor.

Soyak Siesta'dan daire almak isteyenler, projenin bulunduğu alandaki yeni ve modern satış ofisini ziyaret ederek, aynı zamanda örnek daireyi de görme fırsatı buluyorlar.

www.soyak.com.tr

444 0 795 (SYK)

Projeden görüntüler için tıklayınız