Spradon Quartz'da yüzde 5 peşinatla faizsiz ödeme!

Spradon Quartz'da yüzde 5 peşinatla faizsiz ödeme!

Kuzu Spradon Quartz projesinde yüzde 5 peşinatla ev sahibi olabilme imkanı sunuluyorKuzu Grup,  TOKİ  Kaynak Geliştirme Uygulamaları kapsamında Bahçeşehir'de hayata geçirilen Kuzu Spradon Quartz projesinde yüzde 5 peşinatla ev sahibi olabilme imkanı sunarken 120 aya kadar sıfır faiz uyguluyor

Ev almak isteyenlerin peşinat dışında kalan ödemeleri 10 yıla varan vadelerle faizsiz olarak taksitlendiriliyor. 1045 daireden oluşan ve 53 bin metrekare yerleşim alanı üzerinde yer alan proje, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor.

Çevresine pozitif enerji veren bir taş olarak bilinen quartzdan esinlenerek oluşturulan projenin 4 farklı bölümü bulunuyor. Bölümler Akik, Opal, Ametis ve Oniks taşlarıyla sembolleştiriliyor. Yaşam alanlarının ve konutların elektrik ihtiyacı jeneratörlerle, güvenlik ise aktif görevde bulunan profesyonelklerle garanti altına alınıyor. Projenin açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, Türk hamamı ve saunadan oluşan sosyal tesis alanı, yüzeyde araç geçişi olmayan yeraltı otoparkı ve yaşam alanları bulunuyor.
Milliyet