Still İstanbul Adoria 291 bin Tl'den başlayan fiyatlarla!

Still İstanbul Adoria 291 bin Tl'den başlayan fiyatlarla! Still İstanbul Adoria 291 bin Tl'den başlayan fiyatlarla!

70 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen 199 konutluk Still İstanbul Adoria, 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde 27 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor.

70 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen 199 konutluk Still İstanbul Adoria, 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde 27 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor.


291 bin liradan başlıyor 

2 bin 240 metrekare açık, 850 metrekare kapalı sosyal tesis alanı yer alıyor. Yüzde 85’i yeşil alana ayrılan Still İstanbul Adoria’nın Aralık 2016’da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Yüzde 65’i satılan Still İstanbul Adoria’dafiyatlar 291 bin TL’den başlıyor.


Zemin +9 katlı 3 bloktan meydana gelen Still İstanbul Adoria’da alanları 60 ila 70 metrekare arasında değişen 1+1’ler; alanları 94 ila 115 metrekare arasında değişen 2+1’ler; alanları 121 ve 153 metrekare arasında değişen 3+1’ler ve alanları 207 ila 211 metrekare arasında değişen 4+1’ler yer alıyor.


Projede çocuklar için trambolinden kaykay pistine, mini clubtan yeşillikler içinde çok amaçlı oyun alanlarına, çocuk parkından tırmanma duvarına kadar birçok zengin aktivite yer alıyor. Yetişkinler için; basketbol, voleybol, mini futbol alanı, yürüyüş yolu, barbekü alanları, yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, açık/kapalı otopark, geri dönüşüm istasyonu ve bisiklet parkı gibi donatıların mevcut bulunuyor.


Viaport Alışveriş Merkezi’ne yürüme mesafesinde yükselen proje; Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Marina ve Tem otobanına olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor.


Vatan Haber Milliyet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen Still İstanbul Adoria konut alıcısı için 25 farklı ödeme planı oluşturdu.


Projede peşin ödemelerde yüzde 12 indirim ve yüzde 5 peşinatla 16 ay sıfır faizli ev sahibi olma seçenekleri ön plana çıkıyor. 70 milyon lira yatırım değeriyle hayata geçirilen 199 konutluk Still İstanbul Adoria, 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde 27 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor. Yüzde 85’i yeşil alana ayrılan Still İstanbul Adoria’nın Aralık 2016’da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Yüzde 65’i satılan Still İstanbul Adoria’da fiyatlar 291 bin liradan  başlıyor.  


MilliyetHaber Bugün Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;Kurtköy'de inşa edilen Stili İstanbul Adoria'da fiyatlar 291 bin liradan başlıyor. Satın almak isteyenler için cazip seçenekler var Konut alımını artırmak için her bütçeye uygun ödeme planı sunma vaadiyle hareket eden Yeşilyurt İnşaat'ta konutlar 291 bin liradan başlıyor. 


PEŞİNE YÜZDE 12 İNDİRİM

Şirket yetkilileri konutların yüzde 65'ini sattıklarını dile getirdi Kurtköy'de inşa edilen Stili İstanbul Adoria konut alıcısı için 25 ayrı ödeme planı oluşturuldu. Peşin ödemelerde yüzde 12 indirim var. 

Ayrıca yüzde 5 peşinatla 16 ayda ödemede faiz sıfır olarak uygulanacak. 70 milyon lira yatırım değeriyle hayata geçirilen 199 konutluk proje, 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde 27 k bin metrekare inşaat alanına sahip. 

Çocuklu ailelerin hedeflendiği sitede trambolinden kaykay pistine, mini clubtan amaçlı oyun alanlarına, çocuk parkından tırmanma duvarına kadar birçok zengin aktrvite yer alıyor. Yetişkinler için ise basketbol, voleybol, mini futbol alanı, barbekü alanları, yan olimpik yüzme havuzu, ve kapalı havuz dikkat çekiyor. 


Bugün