Sultanbeyli'nin değeri Kuzey Marmara Otoyolu’yla artacak!

Sultanbeyli'nin değeri Kuzey Marmara Otoyolu’yla artacak! Sultanbeyli'nin değeri Kuzey Marmara Otoyolu’yla artacak!

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Sultanbeyli'nin sürekli üzerine değer koyan bir pazar olduğunu vurgulayarak “Kuzey Marmara Otoyolu’nun devreye girmesiyle bu bölgenin değerinin daha da artacağını düşünüyoruz” dedi.Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, Sultanbeyli’de İdilia, İlkbahar ve İlkbahar 2 projelerinden sonra 150 milyon lira yatırımla Gölbahçe Evleri projesinin yapımına başlıyor. 21 dönüm arsa üzerine inşa edilecek projenin içerisinde 7 bin metrekare göl ve bahçe alanı bulunuyor. 


Lansmana özel indirim ve ödeme fırsatı sunan Sur Yapı, 21 dönüm proje alanında, 6 blokta toplam 227 konuta yer verecek. Projede göl, bahçe ve çocuklar için özel alanlar dışında ayrıca her türlü günlük ihtiyacın da karşılanabileceği ticari alanlar bulunacak. 

Hayata geçirdikleri projelerle Sultanbeyli bölgesinin dönüşümünde lokomotif rol üstlendiklerini belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Nisan 2014 tarihinden bugüne bölgeye 600 milyon liranın üzerinde yatırım yaptıklarını ve 1000’in üzerinde konut sattıklarını söyledi. 


Çocuk odaklı

Elmas, bölgeyi sürekli üzerine değer koyan bir pazar haline getirdiklerini anlatarak, “3. Köprü’nün tamamlanması ve Kuzey Marmara Otoyolu’nun devreye girmesiyle bu bölgenin değerinin daha da artacağını düşünüyoruz” dedi.

Projenin en büyük farklılığının çocuklar için Gölbahçe içerisinde oluşturulan, zihinsel ve bedensel gelişimlerini destekleyen birbirinden farklı temalı Oyun ve spor alanları olduğunu kaydeden Elmas, “Çocukların ayaklarının toprağa basarak, hayatı özgürce deneyimleyecekleri bir proje planladık. Doğadan kopmadan sıradışı alanlar oluşturacak şekilde klasik oyun alanlarından uzak durduk. Peyzaj mimarisinde konsepsiyonel tasarımlar oluştururken, oyun alanlarını özellikle farklı yaş gruplarına uygun, uzman görüşlerinden faydalanarak kurguladık” dedi.


Yüzde 10 indirim

Gölbahçe Evleri’nde 2+1 70 metrekare daireler, 275 bin liradan liradan satışa sunulacak. 60 ay vade farksız ödeme seçeneğinin bulunduğu projede tamamı peşin ya da peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 lansman indirimine ek yüzde 10 indirim daha sağlanacak. Kuzey ormanları, Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun yanında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede yer alacak. Proje, aynı zamanda hızlı tren hattı, yapımı devam eden 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu güzergahında bulunacak.


Milliyet