Suluova Belediyesi park çalışmalarını sürdürüyor!

Suluova Belediyesi park çalışmalarını sürdürüyor! Suluova Belediyesi park çalışmalarını sürdürüyor!

Pazar ve Girne Mahallelerindeki park yapım çalışmalarında sona gelinmesinin ardından Hacı Hayta Mahallesi’ndeki parka yönelen belediye ekipleri parkta, zemin düzenleme, peyzaj, bordür ve parke çalışması yaptı.Park ve bahçeler gibi yeşil alanların toplum yaşamında çok önemli rol üstlendiğini ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda park yapım çalışmalarının titizlikle sürdüğünü belirten Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, “İhtiyaç duyulan mahallelerimizde park yapım çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.


Tespitlerimiz doğrultusunda yeni park yapım çalışmalarımız ivedilik kazandı. Her zaman olduğu gibi mevcut park ve bahçelerimizin bakımları ve düzenlemeleri ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor” dedi.


Üçok, “Vatandaşlarımızın en iyi koşullarda mutlu ve huzurlu bir şekilde bu parklardaki oyun alanları ve yeşil alanlarından yararlanabilmesi için uğraşıyoruz. İlçemizin birçok noktasında park ve yeşil alan ihtiyacımız var ve bu ihtiyacı gidermek için elimizden gelen bütün çabayı sarf ediyoruz” diye konuştu.


Hürriyet