Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM inşaatında son durum!

Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM inşaatında son durum! Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM inşaatında son durum!

Sur Yapı’nın Bursa Nilüfer’de yapımına başladığı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi’nin yapımı hızla sürüyor. Marka Rezidans, “lüks”ün Bursa’daki yeni simgesi haline gelecek.Sur Yapı’nın Bursa Nilüfer’de yapımına başladığı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi’nin yapımı hızla sürüyor. Sosyal tesisleri, dağ manzarası,  içerisinde sevilen ve seçkin ulusal ve uluslararası markalarının yer alacağı alışveriş merkezi ile Marka Rezidans, “lüks”ün Bursa’daki yeni simgesi haline gelecek. 


Gördüğü yoğun talep üzerine, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ek yatırımla birlikte 650 milyon dolar yatırım büyüklüğüne ulaşan Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 373 lüks rezidans dairesi, home ofisleri ve alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa’nın en prestijli karma projesi…. Yatırımcılarına Bursa, Nilüfer’de benzersiz bir yaşam fırsatı sunacak olan Marka Rezidans ve AVM’de teslimler ise 2017 yılında gerçekleşecek. 

Marka Rezidans ve AVM hızla yükseliyor 

Marka Rezidans ve AVM’nin inşa aşamalarının planlandığı gibi devam ettiğini vurgulayan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas “Marka ’da çalışmalarımızın ilerleyişinden oldukça memnunuz. Alışveriş merkezi kısmının kaba inşaatını neredeyse bitirdik. B, C ve D rezidans bloklarının imalatına hız verdik. Marka projemiz büyük vizyon bir proje… Sadece hafriyat çalışmaları sırasında 58.200 kamyon seferi yapıldı. Projeyi tamamladığımızda 230.000 m² lik bir inşaat alanını tamamlamış olacağız. Yaklaşık 24.000 ton demir, 1.500 ton çelik ve 147.000 m³ beton kullanmış olacağız. Proje bittiğinde 3000 kişiye istihdam oluşturacağız. Mart ayında alışveriş merkezini açıp, Ağustos 2017 gibi de rezidansların teslimlerine başlayacağız” dedi.

Marka Alışveriş Merkezi yoğun talep nedeniyle büyütüldü… 

Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi, Bursa’da henüz mağazası bulunmayan dünyaca ünlü markaların tek buluşma noktası olma özelliği ile de Bursalılara ayrıcalıklar sunacak. Ulusal ve uluslararası perakendeciler tarafından gördüğü yoğun talep sonrası ek yatırım ile büyütülen Alışveriş Merkezi, 75 bin metrekarelik kiralanabilir alanda mağaza sayısı 250’ye çıkarıldı. Marka Rezidans ve AVM, Bursa’nın sosyo-kültürel gelişimine de katkı sağlayacak ve Bursalıların gözde buluşma noktası olacak.  

Örnek daireler beğeni topluyor

Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi’nin örnek daireleri ise ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Projede 2+1 145 m² ve 3+1 190 m²’den oluşan iki farklı örnek daire bulunuyor. Sur Yapı kalitesini gözler önüne seren daireler, lüks ve konforlu bir eve sahip olmak isteyen herkesi bekliyor.

Geniş ve ferah yapısıyla dikkat çeken örnek dairelerde lüks, sadelik ve rahatlık ön planda yer alıyor. Modern ve yalın çizgilerle dekore edilen dairelerin salonları ağırlıklı olarak gri, kahverengi ve beyaz renklerinden oluşuyor. Rahat mobilyalarla dekore edilen salonlarda, şık aksesuarlar bulunuyor. Beyaz rengin ağırlıklı olduğu mutfakların dizaynında ise konfor ön plana çıkıyor. Son teknolojiye uygun cihazlarla donatılan dairelere yerleştirilen renkli ekranlı touch paneller sayesinde çeşitli rezidans hizmetlerinin yer alacağı concierge hizmetlerinden faydalanmak mümkün oluyor. 
Haber Yeni Şafak Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Sur Yapı tarafından Bursa'da inşa edilen Marka Rezidans ve AVM'de inşaat hızla devam ediyor. Proje bittiğinde 3 bin kişiye istihdam sağlanması bekleniyor.Bursa Nilüfer'de Sur Yapı tarafından yapımına başlanan Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi'nde 373 konut ve home ofis ile 250 mağaza bulunuyor. Toplam yatırım değerinin 650 milyon lira olarak hesaplandığı projede konut fiyatları bin liradan başlıyor. Projede 2+1145 metrekare ve 3+1 190 metrekareden oluşan iki farklı örnek daire bulunuyor. Örnek dairelerde salonlar ağırlıklı olarak gri, kahverengi ve beyaz renklerinden oluşuyor. Rahat mobilyalarla dekore edilen salonlarda, şık aksesuarlar bulunuyor. 


İNŞAAT HIZLANDI 


Projenin inşa aşamalarının planlandığı gibi devam ettiğini vurgulayan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas "Marka'da çalışmalarımızın ilerleyişinden memnunuz. Proje bittiğinde 3 bin kişiye istihdam oluşturacağız. Mart ayında alışveriş merkezini açıp, Ağustos 2017'de evleri teslim edeceğiz" dedi. 
Yeni Şafak


Haber Habertürk'te şöyle yer aldıSur Yapı'nın Bursa Nilüfer'de hayata geçirdiği Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi projesinin geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ek yatırımla birlikte 650 milyon TL yatırıma ulaştığı kaydedildi. Sur Yapı Başkanı Altan Elmas, alışveriş merkezinin perakendeciler tarafından gördüğü talep sonrası ek yatırım ile büyütüldüğünü belirterek, 75 bin metrekarelik kiralanabilir alanda mağaza sayısının 250'ye çıkarıldığını söyledi. Projede ayrıca 373 rezidans dairesi, home ofisler yer alıyor. Elmas, alışveriş merkezi kısmının kaba inşaatını neredeyse bitirdiklerini belirterek, B, C ve D rezidans bloklarının imalatına hız verdiklerini dile getirdi. Proje bittiğinde 230 bin metrekarelik bir inşaat alanının tamamlanacağını aktaran Elmas, "Mart ayında alışveriş merkezini açıp, Ağustos 2017 gibi de rezidanslarm teslimlerine başlayacağız" dedi. 


Projede 2 + 1 145 metrekare ve 3 + 1 190 metrekare'den oluşan iki farklı örnek daire ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Habertürk

Haber  Ankara  Son Söz Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Sur Yapı'nın Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi projesinde teslimler 2017'de gerçekleştirilecek. 


Şirket açıklamasına göre, Sur Yapı tarafından Bursa Nilüfer'de hayata geçirilen Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM projesinin yapımı hızla sürüyor.Gördüğü yoğun talep üzerine, önceki aylarda gerçekleştirilen ek yatırımla 650 milyon TL yatırım büyüklüğüne ulaşan Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 373 lüks rezidans dairesi, home ofisleri ve alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa'nın en prestijli karma projesi olarak öne çıkıyor. Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM'de teslimler ise 2017 yılında gerçekleşecek. 


Açıklamada görüşlerine yer verilen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkam Altan Elmas, Marka Rezidans ve AVM'nin inşa aşamalarının planlandığı gibi devam ettiğini ve çalışmaların ilerleyişinden çok memnun olduklarım belirtti. 


Elmas, şunları kaydetti: "Alışveriş merkezi kısmının kaba inşaatım neredeyse bitirdik. B, C ve D rezidans bloklarının imalatına hız verdik. Marka projemiz büyük vizyon bir proje. Sadece hafriyat çalışmaları sırasında 58 bin 200 kamyon seferi yapıldı. 
Ankara Son Söz
Haber Milliyet Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Sur Yapı’nın Bursa Nilüfer’de hayata geçirdiği Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi’nin yapımı hızla sürüyor.


Gördüğü yoğun talep üzerine, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ek yatırımla birlikte 650 milyon dolar yatırım büyüklüğüne ulaşan Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 373 lüks rezidans dairesi, home ofisler ve alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazadan oluşuyor. Projede teslimler ise 2017 yılında gerçekleşecek. 


Marka Rezidans ve AVM’nin inşa aşamalarının planlandığı gibi devam ettiğini vurgulayan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Marka’da çalışmalarımızın ilerleyişinden oldukça memnunuz. Alışveriş merkezi kısmının kaba inşaatını neredeyse bitirdik. B, C ve D rezidans bloklarının imalatına hız verdik. 


Marka projemiz büyük vizyon bir proje. Sadece hafriyat çalışmaları sırasında 58 bin 200 kamyon seferi yapıldı. Projeyi tamamladığımızda 230 bin metrekarelik bir inşaat alanını tamamlamış olacağız. Yaklaşık 24 bin ton demir, 1500 ton çelik ve 147 bin metreküp beton kullanmış olacağız. Proje bittiğinde 3 bin kişiye istihdam oluşturacağız. Mart ayında alışveriş merkezini açıp, Ağustos 2017 gibi de rezidansların teslimlerine başlayacağız” diye konuştu.


MilliyetHaber Ekonomist Dergisi'nde şu şekilde yer aldı;


Sur Yapı'nın Bursa Nilüfer'deki Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi'nin yapımı hızla sürüyor. Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ek yatırımla birlikte 650 milyon dolar yatırım büyüklüğüne ulaşan proje, 373 lüks rezidans dairesi, home ofisleri ve alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla hizmet verecek. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı  Altan Elmas, Marka Rezidans ve AVM'de teslimlerin gelecek yıl gerçekleşeceğini söylüyor. 


Ekonomist