Sur Yapı'dan ev alacaklara 120 ay taksit fırsatı!

Sur Yapı'dan ev alacaklara 120 ay taksit fırsatı! Sur Yapı'dan ev alacaklara 120 ay taksit fırsatı!

Sur Yapı, Yavuz Sultan Selim Köprüsüne yakın konumdaki İlkbahar ve Gölbahçe Evleri projelerinden ev alacaklara çeşitli fırsatlar sunacağını açıkladı. Söz konusu projelerde 0,70 faiz 120 ay sabit taksit veya 0,42 faiz 60 ay taksit kampanyası ile konut sahibi olmak isteyenleri hayaline kavuşturacak.Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, Yavuz Sultan Selim Köprüsüne yakın konumdaki İlkbahar ve Gölbahçe Evleri projelerinden ev alacaklara çeşitli fırsatlar sunuyor.


Şirket açıklamasına göre, Sur Yapı'nın Sultanbeyli ilçesinde inşa ettiği İlkbahar ve Gölbahçe Evleri projeleri, 26 Ağustos Cuma günü açılacak olan Yavuz Sultan Selim Köprüsüne komşu konumda yer alıyor. Sur Yapı, söz konusu projelerde 0,70 faiz 120 ay sabit taksit veya 0,42 faiz 60 ay sabit taksit kampanyası ile konut sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor.


İki etaptan oluşan İlkbahar projesinde toplam 456 konut yer alıyor. 21 dönüm arsa üzerine inşa edilen Gölbahçe Evleri projesi ise 6 blokta toplam 227 konuttan meydana geliyor. 7 bin metrekare göl ve bahçe alanının da yer aldığı projede her türlü günlük ihtiyacın karşılanabileceği ticari alanlar bulunuyor.


Bölgenin dönüşümüne büyük katkı sağlayan ve son 2 yılda bin 200 konutun satışını yapan Sur Yapı, ilçede yeni projeler gerçekleştirmeye devam edecek.


Sur Yapı Web: www.suryapi.com.tr


AAHaber Milliyet'te şöyle yer aldı


Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı’nın, İstanbul Sultanbeyli ilçesinde inşa ettiği İlkbahar ve Gölbahçe Evleri projeleri, 3. köprüye komşu konumda yer alıyor. Sur Yapı, 0,70 vade 120 ay sabit taksit veya 0,42 vade 60 ay sabit taksit ödemeleriyle ev sahibi olmak isteyenlere pek çok fırsat sunuyor.


İlkbahar ve Gölbahçe Evleri’ne yakın konumda yer alan köprünün açılmasının ardından Sultanbeyli ilçesinin değerinin yükselmesi beklenirken, bu bölgeye yatırım yapanların da artacağı ifade ediliyor. Köprünün açılmasıyla kamu yatırımlarının da artacağı bölgede metro hattı, hastaneler, Kuzey Marmara Otoyolu gibi yatırımların tamamlanmasıyla gelişimin daha da hızlanacağı öngörülüyor. Bölgenin dönüşümüne büyük katkı sağlayan ve son iki yılda 1200 konutun satışını yapan Sur Yapı ise ilçede yeni projeler gerçekleştirmeye devam edeceğini açıkladı. 


İki etapta İlkbahar


Yeşilin her tonunu içinde barındıran İlkbahar projesi iki etaptan oluşuyor. Kırmızıdan yeşile dönen bitki örtüsüyle baharın her halini yaşama fırsatı sunan Sur Yapı, her mevsimde ilkbaharın sıcaklığını sunuyor. İlkbahar’ın iki etabında toplam 456 konut yer alıyor. Geniş meyve bahçeleri, gül ve lavantalı bahçeleriyle şehir içinde kendi yaşam alanını oluşturan projede, yüzme havuzları, fitness salonlar, sauna gibi pek çok sosyal tesis yer alıyor.

Ayrıca çocuk oyun alanları da bulunuyor. Göletlerin bulunduğu projede, pergola altı dinlenme alanları, çınar altı dinlenme bölümleri, su kenarı yürüyüş yolları, kafe alanları yer alıyor. Az katlı yatay mimari sunan İlkbahar, kuzey ormanlarına, Paşaköy gişelerine, bugün açılacak Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve TEM otoyoluna yakınlığıyla öne çıkıyor. Tem otoyolu ile Ataşehir gibi merkezlere 10 dakika mesafede bulunan projeye komşu konumda bulunan 100 dönümlük arazide yeni bir üniversite de inşa ediliyor. Proje aynı zamanda faaliyete geçmek üzere olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne de 200 metre mesafede bulunuyor.


7 bin metrekare göl ve bahçe alanı var


21 dönüm arsa üzerine inşa edilen Gölbahçe Evleri projesi, 6 blokta toplam 227 konuttan oluşuyor. 7 bin metrekare göl ve bahçe alanının da yer aldığı projede her türlü günlük ihtiyacın da karşılanabileceği ticari alanlar bulunuyor. Göletler ve bahçelerle donatılmış bir proje olan Gölbahçe Evleri’nde 6 konut bloğunun çevresini saran tek yönlü ring yolunda yürüyüş yapabilirken, aynı zamanda projeyi çevreleyen bisiklet yolu da bulunuyor. Projede ayrıca çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini destekleyecek, hayal güçlerini çalıştıracak ve deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak şekilde birbirinden farklı ve eğlenceli spor alanları var.Milliyet

Haber Star Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Sur Yapı’nın bugün açılışı yapılacak olan Yavuz Sultan Selim köprüsüne yakın projeleri İlkbahar ve Gölbahçe Evleri yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor.


Projeler 0.70 vade 120 ay sabit taksit ya da 0.42 vade 60 ay sabit taksit kampanyası ile ev alacaklara fırsat sunuyor. 59 metre ile dünyanın en geniş asma köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü, civarındaki projelere de ciddi prim yaptırdı. Bölgedeki en büyük projelerden biri olan ve Sur Yapı tarafından inşa edilen, İlkbahar ve Gölbahçe Evleri prim yapan projeler arasında yer alıyor. Köprünün açılmasıyla kamu yatırımlarının da artacağı bölgede metro hattı, hastaneler, Kuzey Marmara Otoyolu gibi yatırımların tamamlanmasıyla gelişimin daha da hızlanması bekleniyor.


TEM’E 10 DAKİKA


Bölgenin dönüşümüne büyük katkı sağlayan ve son iki yılda 1.200 konutun satışını yapan Sur Yapı ise ilçede yeni projeler gerçekleştirmeye devam etme kararı aldı. Sur Yapı’nın İlkbahar projesi iki etaptan oluşuyor. İlkbahar’ın iki etabında toplam 456 konut yer alıyor. Proje Tem otoyolu ile Ataşehir gibi merkezlere 10 dakika mesafede bulunuyor. Sur Yapı İlkbahar’a komşu konumda bulunan 100 dönümlük arazide yeni bir üniversite inşa ediliyor.


6 BLOKTA TOPLAM 227 KONUT


Gölbahçe Evleri de 21 dönüm arsa üzerine inşa ediliyor ve 6 blokta toplam 227 konuttan oluşuyor. 7 bin metrekare göl ve bahçe alanının da yer aldığı projede her türlü günlük ihtiyacın da karşılanabileceği ticari alanlar bulunuyor. 6 konut bloğunun çevresini saran tek yönlü ring yolunda yürüyüş yapabilecek olan Gölbahçe Evleri’nde projeyi çevreleyen bisiklet yolu da bulunuyor.


StarHaber Yeni Şafak Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı ;Yatırımcıya göz kırpıyor Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı'nın Sultanbeyli ilçesinde inşa ettiği İlkbahar ve Gölbahçe Evleri projeleri. 3. köprüye komşu konumda yer alıyor. Ev almak isteyenlere, şirket bünyesinde 0,70 vade 120 ay sabit taksit veya 0,42 vade 60 ay sabit taksit imkanı sunuluyor. 


Az katlı yatay mimari ile projelendirilen İlkbahar'ın iki etabında toplam 456 konut yer alıyor. Donatılar arasında yüzme havuzları, fitness salonlar, sauna ve sosyal tesisler ile çocuk oyun alanları bulunuyor. 


ÖRNEK DAİRELER GÖRÜCÜYE ÇIKTI 


Her iki proje. Yavuz Sultan Selim köprüsüne yakınlığının yanı sıra kuzey ormanlarına. Paşaköy gişelerine ve TEM otoyolu na yakınlığıyla öne çıkıyor. 

Emlak uzmanları köprünün açılmasının ardından Sultanbeyli ilçesinin hızla değerleneceğini ve bölgeye yatırım yapanların kazançlı çıkacağını dile getiriyor. 


Zengin sosyal donatıları bulunan Gölbahçe Evleri, 227 konuttan oluşuyor. 7 bin metrekare göl ve bahçe alanının da yer aldığı projede her türlü günlük ihtiyacın karşılanabileceği ticari alanlar bulunuyor. Yeni Şafak