Çukurova Balkon

Sürmeli Efes Otel'e HotelPlan'dan ödül

Sürmeli Efes Otel'e HotelPlan'dan ödül Sürmeli Efes Otel'e HotelPlan'dan ödül

Kalite ve müşteri memnuniyeti konularında belli standartları yerine getiren kurum çalışmalarının karşılığını aldı.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Hizmet kalitesi ve müşteri menuniyeti konularında gerekli standartları uygulayan Sürmeli Efes Otel'e Hollanda merkezli Tur Operatörü OAD Grubu tarafından grubun firmalarından Hotelplan'ın bayrağı hediye edildi. Sürmeli Otel Genel Müdürü Murat Ildır ve Satış Pazarlama Direktörü Zülfiye Balca bayrağı OAD Grubu'nun Kuşadası Bölge Temsilciliği'ni yapan HST Travel'ın Bölge Müdürü Murat Saraç'tan teslim aldı.

Hotelplan bayrağının Sürmeli Efes Otel'de dalgalanmasından memnuniyet duyduklarını dile getiren Murat Saraç, "Tur operatörümüzün titizlikle sürdürdüğü hizmet anlayışının burada da aynı özen ve ciddiyetle yerine getirildiğini simgeleyen bu bayrağı Sürmeli'ye kazandıran herkesi kutluyorum" dedi.

Ayrıcalıklı konum

OAD Grubu'nun çalışmalarında üstün hizmet anlayışını benimseyen, maksimum müşteri memnuniyetini amaçlayan ve bunun titizlikle uygulanması için uğraşan bir firma olduğunu da dile getiren Saraç, Sürmeli Efes Oteli'nin bu anlamda çok değerli bir partner olduğunu ve geliştirdiği üstün hizmet anlayışı ile ayrı bir konumda olmayı hak ettiğini söyledi.

Yeni Asır