Tahincioğlu, Sign of the City Awards’tan 2 ödül aldı!

Tahincioğlu, Sign of the City Awards’tan 2 ödül aldı!


Gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards’da 5 projesiyle, 7 kategoride 13 başvurusu finale kalan Tahincioğlu, 2 ödülün sahibi oldu.


Gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards’da 5 projesiyle, 7 kategoride 13 başvurusu finale kalan Tahincioğlu, 2 ödülün sahibi oldu.‘Nidapark Seyrantepe’ projesiyle En İyi Çok Katlı Konut kategorisinde, ‘Palladium Tower’ projesi ile ise En İyi Pazarlama Kampanyası kategorisinde ödül alan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu “Gayrimenkul sektörünün en önemli 2 ödül almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Projelerimizin başarısını ödüllerle taçlandırmak bizler için yaptığımız işin hakkını verdiğimizin en güzel kanıtı” dedi.


Bugüne kadar gerçekleştirdiği kaliteli ve farklı projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısın getiren ve adından söz ettiren Tahincioğlu, emlak ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards’da 2 ödüle layık görüldü.


‘Nidapark Seyrantepe’ projesiyle En İyi Çok Katlı Konut kategorisinde, ‘Palladium Tower’ projesiyle ise En İyi Pazarlama Kampanyası kategorisinde ödül alan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu “Tahincioğlu olarak 1965 yılında adım attığımız inşaat ve gayrimenkul sektöründe bugüne kadar hep kaliteli ve farklı projelere imza attık. Projelerimizin başarısını ödüllerle taçlandırmak bizler için yaptığımız işin hakkını verdiğimizin en güzel kanıtı.Bugün gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinde finale kalarak 2 ödül almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödüller Tahincioğlu’nun sektörde gerçekleştirdiği projelerinde farkını ortaya koyuyor ve yeni projeler için bizi daha da motive ediyor” dedi.


4 Kasım’da gerçekleştirilen ödül töreninde, ‘Nidapark Seyrantepe’ için ‘En İyi Çok Katlı Konut’ ödülünü Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Tahincioğlu Genel Müdürü Alpaslan Çalım, Tahincioğlu Genel Müdür Yardımcısı Soner Akpınar ve Tahincioğlu Genel Müdür Yardımcısı Yezdan Kanaat aldı. ‘Palladium Tower’ için ‘En İyi Pazarlama Kampanyası’ ödülünü ise Tahincioğlu Genel Müdür yardımcımız Soner Akpınar ve Tahincioğlu Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Özgür Erol Tığlı Pazarlama ekibiyle birlikte aldı.


Haber Hürriyet Gazetesi'nin Sign of the City Awards Özel Eki'nde şu şekilde yer aldı;


Tahincioğlu olarak 1965 yılında adım attığıkları inşaat ve gayrimenkul sektöründe bugüne kadar kaliteli ve farklı projelere imza attıklarını söyleyen Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Projelerimizin başarısını ödüllerle taçlandırmak bizler için yaptığımız işin hakkını verdiğimizin en güzel kanıtı. Bugün gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinde finale kalarak 2 ödül almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödüller Tahincioğlu’nun sektörde gerçekleştirdiği projelerinde farkını ortaya koyuyor ve yeni projeler için bizi daha da motive ediyor” dedi. 4 Kasım’da gerçekleştirilen ödül töreninde, ‘Nidapark Seyrantepe’ için ‘En İyi Çok Katlı Konut’ ödülünü Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Tahincioğlu Genel Müdürü Alpaslan Çalım, Tahincioğlu Genel Müdür Yardımcısı Soner Akpınar ve Tahincioğlu Genel Müdür Yardımcısı Yezdan Kanaat aldı. ‘Palladium Tower’ için ‘En İyi Pazarlama Kampanyası’ ödülünü ise Tahincioğlu Genel Müdür yardımcımız Soner Akpınar ve Tahincioğlu Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Özgür Erol Tığlı Pazarlama ekibiyle birlikte aldı.


Tahincioğlu Holding, 1965 başlattığı inşaat ve gayrimenkul geliştirme faaliyetlerini Tahincioğlu Gayrimenkul İnşaat ve Turizm AŞ şirketi altında topladı. Şirketin tamamlanmış projelerinin inşaat alanı 2 milyon metrekareyi geçiyor. Tahincioğlu’nun inşaat firması olan Nida İnşaat, her projede genel yüklenici görevini üstleniyor. Firmanın sembolü haline gelen projeleri arasında Palladium Tower, Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi ve Rezidans, Palladium Antakya AVM, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe, Swissotel Büyük Efes ve Kongre Merkezi geliyor. LEED Gold sertifika adayı olan ofis projeleri Nidakule Ataşehir ve Nidakule Levent’in yanı sıra konut projeleri Nidapark Beşiktaş ve Nidapark Seyrantepe inşaatları devam ediyor. “Evim Değerleniyor” kapsamında çeşitli kentsel dönüşüm projeleri de yürüten Tahincioğlu’nun ayrıca Ataşehir’deki Nidakule Finans Merkezi, Nidapark Çengelköy, Zeytinburnu’ndaki Nidapark Denizatı, Bomonti, İstinye ve Kozyatağı’nda planlama aşamasında projeleri bulunuyor.


Hürriyet Ek