Tahsin Uçardağ kimdir?

Tahsin Uçardağ kimdir?Trend GYO Genel Müdürü Tahsin Uçardağ kimdir? Tahsin Uçardağ daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Tahsin Uçardağ'ın biyografisi...


Trend GYO Genel Müdürü Tahsin Uçardağ kimdir? Tahsin Uçardağ daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Tahsin Uçardağ'ın biyografisi...

Tahsin Uçardağ kimdir?

Tahsin Uçardağ kimdir?
2000 yılında Ödemiş Süper Lisesi'nden mezun olan Tahsin Uçardağ, 2000-2005 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi'nde mühendislik eğitimi aldı. Tahsin Uçardağ, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi'nde yaptı.

Meslek hayatına 2005 yılında adım atan Uçardağ, bankalar, yatırımcılar, geliştiriciler, devlet kurumları ve bakanlıklar dahil olmak üzere birçok farklı alanda görev aldı. 

Uluslararası ve yerel bankalar, sigorta şirketleri, yatırım ve geliştirme şirketleri, denetim firmaları ve perakende şirketlerinde çalışan Tahsin Uçardağ, Trend GYO ve Halk GYO'nun ardından İş GYO'nun bünyesine geçti. 

2014 yılından bu yana Trend GYO'da İş Geliştirme Müdür olarak çalışan Tahsin Uçardağ, şirketin yeni genel müdürü olarak atandı. 

Tahsin Uçardağ, Trend GYO'nun yeni genel müdürü oldu!