Tahsin Uçardağ, Trend GYO'nun yeni genel müdürü oldu!

Tahsin Uçardağ, Trend GYO'nun yeni genel müdürü oldu!Trend GYO'nun boşalan genel müdürlüğü görevine vekalet etmek üzere Tahsin Uçardağ atandı. Bu atama sonrası şirketin temsil ve ilzamı değişti. 


Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) genel müdür ataması ve temsil ilzamın belirlenmesi hakkında açıklama yaptı.

Trend GYO'nun yönetim kurulunun 22 Haziran 2021 günü gerçekleşen toplantısında yeni kararlar alındı. 

Yeni genel müdür atandı
Şirketin boşalan genel müdürlüğü görevine vekalet etmek üzere Tahsin Uçardağ atandı. Bu atama sonrası şirketin temsil ve ilzamı değişti. 

Yönetim kurulu seçildi
Trend GYO Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Hamid Abdullah Hussein Alahmar, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği'ne Haşmet Aslan seçildi. 

Şirketin yönetim kurulu üyelerinden, Haşmet Aslan, Hamid Abdullah Hussein Alahmar, Salih Avcı ve şirket Genel Müdürü Vekili Tahsin Uçardağ herhangi ikisinin müştereken atacakları imzaları ile şirketimizi temsil ve ilzam etmelerine karar verildi. 

Trend GYO'nun KAP açıklaması:
Şirektimiz yönetim kurulunun 22.06.2021  tarihli almış olduğu karar ile;

Boşalan genel müdürlüğü görevine vekalet etmek üzere Sn. Tahsin Uçardağın atanmasına karar verilmiştir.

Bu atama sonrası Şirketin temsil ve ilzamı aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

 - Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Hamid Abdullah Hussein Alahmar

 - Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği'ne Haşmet Aslan

 - Seçilmiş olup  şirketimiz yönetim kurulu  üyelerinden,  Haşmet ASLAN,  Hamid Abdullah Hussein Alahmar,  Salih AVCI ve şirket Genel Müdürü Vekili Tahsin UÇARDAĞ herhangi ikisinin müştereken atacakları imzaları ile şirketimizi temsil ve ilzam etmelerine karar verilmiştir.

Kamuoyuna duyurulur.

Tahsin Uçardağ kimdir?

Hamid Abdullah Hussein Al-Ahmar kimdir?