Taksim Petek Residence'ta kişiye özel ödeme planı!

Taksim Petek Residence'ta kişiye özel ödeme planı!DAP Yapı’nın konut, ofis ve ticari ünitelerden oluşan lüks projesi Petek Residence için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.


DAP Yapı, Taksim’de geliştirdiği benzersiz projesi Petek Residence’da geniş yaşam alanları, lüks, konfor ve ayrıcalık vadediyor. Kişiye özel ödeme planları sunulan projede ödeme koşulları alıcının tercihleri doğrultusunda belirlenerek DAP Yapı finansmanı ile ayrıcalıklı bir yaşamın kapıları açılıyor.


Rezidans, ofis ve ticari ünitelerden oluşan, bal peteği motifli mimarisiyle fark yaratan DAP Yapı’nın konsept projeler zincirinin son halkası olan Taksim Petek Residence’da rezidansların tamamı balkonlu olarak tasarlanırken, üst katlarda yer alan dairelerde teras alanları da bulunuyor. 132 bağımsız bölümden oluşan ve akıllı bina sistemi teknolojisiyle hayata geçirilen Taksim Petek Residence’da, 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağaza, metrekaresi 12 bin ABD dolarına alıcı buluyor. Peşinat, vade sayısı ve ödeme planlarının kişiye özel belirleneceği yeni ödeme planıyla muhteşem projeden konut veya ofis sahibi olunabiliyor.


İstanbul’un merkezinde çok özel bir proje

İlhamını, dünyanın en tatlı ve eşsiz iksiri baldan alan ve dış cephesi bal peteği olarak tasarlanan Taksim Petek Residence, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerine sahip rezidans dairelerin yanı sıra, ofisler ve dükkanlarla da şehrin yeni cazibesi olarak hayatın merkezinde çok yönlü yaşam ayrıcalığına davet ediyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Taksim Petek Residence, 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağaza olmak üzere 132 bağımsız bölümden oluşuyor. Suit, Grand Suit ve King Suit olarak tasarlanan daireler 103 m² - 239 m² aralığında değişiyor. Dubleks dairelerde konfor ve geniş yaşam alanlarının sunulduğu Taksim Petek Residence’ta ofisler 92 - 142 metrekare arasında değişirken, ticari ünitelerin büyüklükleri ise 183 metrekareden başlıyor. 


Prestijli Yaşam ve İş Alanı

Taksim meydanına yürüme mesafesinde bulunan Taksim Petek Residence’ta yer alan ofis ve suit sahipleri için kişiye özel lüks rezidans hizmetleri sunuluyor. Fitness, kapalı yüzme havuzu, sauna ve jakuzi alanlarının bulunduğu projede ofis katlarına özel asistan hizmeti ve lüks toplantı odaları yer alıyor.


Hayatın ritmi 7/24 Taksim’de! 

İstanbul’un en önemli merkezinde konumlanan Taksim Petek Residence, yaşamın tüm alanlarına temas edebilen bir noktada yer alıyor. Taksim Petek Residence, iş ve özel yaşamda mega kentin her türlü imkanından fazlasıyla yararlanılmasını sağlıyor. İstanbul’a hayat veren Taksim; şehrin tüm ritmini, heyecanını ve enerjisini yaşatmaya devam ediyor. 


Dünyanın en renkli alışveriş caddesinde doyasıya alışveriş keyfi yaşanırken, sanat ve kültürün tam içerisinde bulunuluyor. Ünlü gurme lokanta ve şık kafelerde lezzet şöleni yaşanırken, sinemalardan tiyatrolara, tarihi mekanlardan nostaljik dükkanlara kadar pek çok alternatif ve sınırsız ayrıcalıklar keşfediliyor. 


Taksim Petek’le ayrıcalığı tatmak…

Taksim Petek Residence projesi, Taksim Meydanı’na, metroya ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde konumlanıyor. Ev ve işyerine en kısa sürede ulaşılabilecek lokasyonda bulunan proje, her türlü ekipmana sahip toplantı odası, ayrıcalıklı yönetim odası, danışma, sekretarya bölümleri ve consierge gibi üstün nitelikli hizmetler ile de ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı veriyor.Web: http://www.dapyapi.com.tr/projeler/satisi-devam-eden-projeler/taksim-petek-rezidans


Haber Milliyet'te şöyle yer aldı


Rezidans, ofis ve ticari ünitelerden oluşan, mimarisi bal peteği formunda olan DAP Yapı’nın konsept projeler zincirinin son halkası Taksim Petek Residence’da kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu kampanya başladı.


Rezidansların tamamı balkonlu olarak tasarlanan projede, üst katlarda yer alan dairelerde teras alanları da bulunuyor. 132 bağımsız bölümden oluşan ve akıllı bina sistemi teknolojisiyle hayata geçirilen Taksim Petek Residence’da, 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağaza, metrekaresi 12 bin dolardan alıcı buluyor. Peşinat, vade sayısı ve ödeme planlarının kişiye özel belirleneceği yeni ödeme planıyla projeden konut veya ofis sahibi olunabiliyor.


Taksim Petek Residence,1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerine sahip rezidans daireler, 103 metrekare ile 239 metrekare aralığında değişiyor. Projede, ofislerin büyüklüğü ise 92 - 142 metrekare arasında değişirken, ticari ünitelerin büyüklükleri ise 183 metrekareden başlıyor.


Milliyet