Taşoluk İnci Villaları`nda 375 bin YTL`den başlayan fiyatlarla

Taşoluk İnci Villaları`nda 375 bin YTL`den başlayan fiyatlarlaTaşoluk İnci Villaları'nda havuzlu ve havuzsuz natamam villa seçenekleri 375 bin YTL ile 475 bin YTL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.


Sitenin Mayıs 2008'de tamamlanması planlanıyor.

Şeçkinler İnşaat'ın Gaziosmanpaşa'nın Taşoluk Beldesi'nde inşa ettiği Taşoluk İnci Villaları'nda 327 metrekarelik villalar tripleks 375 bin YTL, 446 metrekarelik havuzlu ve bodrumlu tripleks villalar ise 475 bin YTL'den satışa sunuluyor. Dıştan bitmiş, banyo, mutfak, döşeme, badana gibi unsurları yapılmamış olarak teslim edilecek olan villaların Mayıs 2008'de tamamlanması planlanıyor. Uzun vadeli konut kredisine uygun olan evler için Sönmez İnşaat, yüzde 75 peşinle 36 aya kadar vade farksız taksit imkanı tanıyor.

7 Ayrı kooperatif tarafından yapılandırılan 450 bin metrekarelik bir toplu konut alanı içinde yer alan Taşoluk İnci Villaları, 23 bin metrekare arsa içinde 23 villadan oluşuyor. Sitenin yer aldığı toplu konut alanında açık spor alanları, spor kompleksleri, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, okul, kreş sağlık evi, alışveriş merkezi ve ibadethane gibi tesisler bulunuyor.

7 oda ve 2 salon olarak tasarlanan villalar, net 590 metrekare arsa içinde inşa ediliyor. Buna göre villalar, yaklaşık 400 metrekare bahçelere sahip oluyor. Daha büyük bir bahçeye sahip olmak isteyen villa sahipleri ise 250 bin YTL karşılığında bahçesine komşu 590 metrekarelik bir alan daha satın alabiliyor.

TEM otoyolu vasıtasıyla şehrin merkezi noktalarına ulaşım kolaylığı bulunan villalar, TEM Mahmutbey girişine 10, Şişli ve Mecidiyeköy'e ise yaklaşık 33 kilometre mesafede yer alıyor. Site, Karaburun sahiline 15, Gaziosmanpaşa'nın merkezine ve Kemerburgaz'a ise 20 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

SİTE ÖZELLİKLERİ

- Açık spor alanları ve spor kompleksleri.

- Çocuk oyun alanları.

- Yürüyüş yolları.

- Okul ve kreş.

- Sağlık evi.

- Alışveriş merkezi.

- İbadethane.

VİLLA ÖZELLİKLERİ

- Her katta banyo ve tuvalet.

- Doğalgazlı müstakil ısıtma sistemi.

- Ebeveyn banyosu.

- Büyük tip villaların bodrumunda havuz.

- Kış bahçesi.

- Açık teras ve 3 balkon.

- PVC ısıcamlı doğrama.

- Çelik dış kapı.

İNŞAAT TEKNİKLERİ

- Radye temel.

- Havuzlu villalarda çift perde sistemi.

- C 25 hazır beton.

- Dış cephelerde Fuga mantolama.

YAPIMCININ KÜNYESİ

Yapımcı firma: Seçkinler inşaat.

Sahibi: Fatih Aydemir.

Tel: (0212) 682 06 39

(Milliyet)