25 / 06 / 2022

Tekirdağ Süleymanpaşa'da buz pateni pisti yeniden kurulacak!

Tekirdağ Süleymanpaşa'da buz pateni pisti yeniden kurulacak!

Süleymanpaşa Belediyesi geçtiğimiz yıl başlattığı, öğrencilere karne hediyesi olarak sunduğu buz pistinde paten keyfini bu yıl tekrar yaşatacak.Süleymanpaşa Belediye Meclisi Ocak 2016 toplantısında görüşülen gündem maddesinde buz pistinin 20 Ocak - 20 Şubat tarihleri arasında hizmet vereceğini açıklayan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Geçtiğimiz yıl Süleymanpaşalı çocukların ilk kez tanıştığı ve büyük ilgi gösterdiği buz pateni keyfini bu yıl halkımıza tekrar yaşatacağız. Mutlukent Sahil Çay Bahçesi yanında kuracağımız buz pistinde ayrıca sürprizlerimiz de olacak” dedi.

6 GÜN BOYUNCA ÜNLÜ RUS REVÜ EKİBİ GÖSTERİ YAPACAK

Süleymanpaşalı çocuklara karne hediyesi vermek istediklerini dile getiren Başkan Eşkinat, “Okulların tatile girmesi ile birlikte buz pateni pistimiz de hizmete girecek. Süleymanpaşalı çocuklarımıza ara tatillerinde karne hediyesi vereceğiz. Ayrıca şubat ayının ilk 6 günü dünyaca ünlü Rus revü ekibi de Süleymanpaşa’ya gelerek dünyanın dört bir yanında yaptıkları gösterilerini Süleymanpaşalılar için sergileyecek. Süleymanpaşalı çocuklarımız ve çocuk ruhunu kaybetmemiş herkesi buz pateni pistine bekliyoruz” diye konuştu.

Öte yandan meclis toplantısında buz pateni pistinin ücreti de belirlenirken 30 dakikalık indirimli girişin 5 TL, 30 dakikalık tam girişin ise 8 TL olmasına oy birliği ile karar verildi.


Hürriyet