Tepebaşı Yunus Emre Spor Tesisi'nin temeli ne zaman atılacak?

Tepebaşı Yunus Emre Spor Tesisi'nin temeli ne zaman atılacak? Tepebaşı Yunus Emre Spor Tesisi'nin temeli ne zaman atılacak?

Tepebaşı Belediyesi bölgede açtığı spor tesisleri ile başta çocuklar ve gençler olmak üzere her yaştan insanı spor ile buluşturmaya devam ediyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

 Mustafa Kemal Paşa Spor Kompleksi içinde yer alan Behiç Erkin Spor Sahası, Su Sporları Merkezi, Efsaneler Sentetik Çim Saha, Çukurhisar sentetik çim saha başta olmak üzere spor alanları ile donatılmış parkları, Beldeevleri ve gençlik merkezlerinde bulunan plates, aerobik, fitnes salonları ile sporla içi içe bir yaşam sunan Tepebaşı Belediyesi Şirintepe’de yeni bir tesisin temelini atıyor.

Basketbol ve voleybol sahaları, kafeterya ve step, aerobik, plates ve fitnes aktivitelerinin gerçekleşeceği 6 adet salonun yer alacağı 3120 metrekare kapalı alan, 3956 metre kare sentetik çim saha, 600 kişilik tribün, 609 metrekarelik mini sentetik çim saha ve 525 metrekarelik açık basketbol sahası ile bölgeye değer katacak tesisin adı Yunus Emre Spor Tesisleri olacak.

Şirintepe Mahallesi Merkez Sokak’ta 8 Aralık Salı 13.00’da yeni tesislerin temel atma töreni gerçekleşecek.


Hürriyetpus