Teras Konutları`nda 108 bin YTL`ye

Teras Konutları`nda 108 bin YTL`ye

Avrupa yakasının hızla gelişen bölgesi Beylikdüzü nde, Teras Konutları projesiyle adından sıkça söz ettiren Ekinciler İnşaat, aynı bölgede bu kez rezidans projesi gerçekleştiriyor.


Bu projeyi hazırlarken Beylikdüzü nün merkezinde alışılanın dışında yeni bir stil sunmayı planlayan Ekinciler İnşaat, modern yaşam tarzını desteklemek ve 206 ailenin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 108 bin 200 YTL ile 210 bin 900 YTL arasında değişiyor.

Satışlar başladı

Satışlarına başlanan Ekinoks Beylikdüzü Rezidans, E5 Karayolu cepheli ve TEM Otoyolu bağlantılı, Atatürk Havalimanı na 18 kilometre, toplu ulaşım araçlarına, alışveriş ve yaşam merkezlerine ise yürüme mesafesinde. 1+1, 2+1, 3+1 gibi farklı daire seçekleri bulunan rezidans, yere kadar açılan salon camları, Fransız balkonu, 2 ve 3 odalılarda çift banyo keyfi, 3 odalılarda misafir WC ve çamaşır odası gibi özelliklere sahip.

Alışveriş merkezi var

Aynı arazi içerisinde bir süpermarket ve 13 katlı rezidansın alt 2 katındaki cafe, restoran, pastane, kuaför, eczane, kuru temizleme gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir alışveriş merkezi yer alıyor. Rezidansın terasında ise açık havuzu, güneşlenme alanı ve bahçesi yer alıyor. Beylikdüzü bölgesinde 24 saat güvenlik ve danışma hizmeti, açık havuz, fitness alanı, terasta bahçe ve dinlenme alanları, her daireye özel kapalı otoparkı, rezidanstan alışverişe kolay ve kontrollü geçişi sağlayan projenin mimarlığını Yüksek Mühendis Mimar Oral Vural yapıyor. 

www.hurriyetemlak.com