TERASSU projesi ile üç farklı yaşam alanı

TERASSU projesi ile üç farklı yaşam alanı

Besken İnşaat tarafından gerçekleştirilen TERRASSU Projesi, Bodrum Hebil Koyu'nda yer alıyor.


Besken İnşaat tarafından gerçekleştirilen TERRASSU Projesi, Bodrum Yarımadası Hebil Koyu'nda hayal ettiği yaşam alanına sahip olmak isteyenleri bekliyor.

TERASSU, 16 bin metrekare alanda deniz, kum ile yeşili buluşturan modern bir yaşam alanı sunuyor. TERASSU manzarasında deniz dokunabilecek kadar yakın, yeşil peyzaj ise içinde keyifle yaşayabilmek için eşsiz. TERASSU üç ayrı yaşam alanını bir araya getiriyor: TERASSU Hotel, Terassu Havuz Evleri ve TERASSU Bahçe Evleri…

TERASSU Hotel Ege denizinin mavisi ile bütünleşen odalarında, misafirlerine evlerindeki sıcaklığı yaşatıyor. TERASSU Hotel; 2 bin 500 metrekare özle sahili, deniz içi özel güneşlenme terası, sahildeki özel plaj ve cafesi, Spa-Spor ve Fitness bölümü ve özel otel hizmetleri ile konuklarına, özel ve unutulmaz bir tatil sunuyor.

Beach cafe ve beach barın bulunduğu otelde aynı zamanda İtalyan restoranı ve ünlü balık restoranı ‘MEY' de bulunuyor. TERASSU Hotel'in plajı ise Hebil Koyu'nun mükemmel kumsalı ve masmavi denizi ile konuklarını karşılıyor. TERASSU Hotel'de su sporları ve dalış imkanı da sunuluyor.

Residance Konseptinde Evler…

TERASSU Havuz Evleri; 800 metrekarelik bir havuzun üzerinde adeta suyla bütünleşiyor. 7 adet TERASSU Havuz Evleri'nin havuz üzerine uzanan terasları suyun duruluğunu yaşam alanına taşıyor.

12 adet villadan oluşan TERASSU Bahçe Evleri ise 300-350 metrekare arasında değişen bahçe büyüklükleri ve geniş terasları ile yeşille iç içe bir yaşam alanı sunuyor. TERASSU Bahçe'de evler özel bahçeleriyle çevril.

Hepsi birer Residance olan TERASSU Havuz ve TERASSU Bahçe Evleri'nin sahipleri hotel'in housekeeping, oda servisi, fitness ve spa hizmetinden otel müşterileri gibi hizmet alabilecekler. Residance sakinlerinin otel otopark, güvenlik ve teknik hizmetinde de faydalanacağı projede yönetim otel idaresine bağlı, profesyonel bir ekibin elinde olacak.

www.besken-properties.com

0212 265 75 75