TOKİ Aydın'daki 293 dönümlük arazisini satıyor!

TOKİ Aydın'daki 293 dönümlük arazisini satıyor! TOKİ Aydın'daki 293 dönümlük arazisini satıyor!

TOKİ, Aydın'da bulunan arazilerinin bir kısmını satışa sundu. Kuşadası'nda bulunan 293 dönümlük arazinin ihalesi 29 Ocak'ta gerçekleşecek.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Türkiye genelinde 29 ildeki çok sayıda arazisini satışa çıkardı. Toplam bir milyon 593 bin 654 metrekare genişliğinde 161 adet arsanın ihalesi 29 Ocak'ta düzenlenecek.

Aydın Kulis Gazetesi'nde yer alan habere göre, arsaların konut, gelişme konut, villa konut, ticaret, turizm tesis, rekreasyon alanı, özel eğitim, özel sağlık, rehabilitasyon merkezi, konut dışı kentsel çalışma, çok işlevli merkez, sosyal ve kültürel tesis, akaryakıt istasyonu, tarım imarlı ve imarsız arsalar olduğu açıklandı.

Müzayede 29 Ocak Salı günü saat 13.30'da TOKİ'nin  Ankara  Bilkent'teki merkezinde ve  TOKİ  İstanbul Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek. Açıklamada, ayrıca internetten canlı yayın yapılacağı belirtildi.

TOKİ Aydın'daki arazilerinin bir kısmını satılığa çıkardı. Turizm ilçesinin en önemli mahallelerinden biri olan Türkmen Mahallesi'ndeki arazi, 293 dönüm genişliğinde. 29 Ocak'ta yapılacak ihalede dev arazi sahibini bulacak.

TOKİ 29 ilde 161 arsayı satışa çıkardı!

pus