TOKİ, borcunu peşin kapatana yüzde 20 indirim yapacak!

TOKİ, borcunu peşin kapatana yüzde 20 indirim yapacak!TOKİ, 2008 sonuna kadar satışları gerçekleştirilmiş konut ve işyerleri için indirim kampanyası başlatıyorUygulama kapsamında konut ve işyeri alıcıları, başvuru tarihi itibariyle hesaplanacak borç bakiyelerini, peşinde yüzde 20, 3 ay vadelide yüzde 17 indirimli kapatabilecek. Uygulamadan yararlanmak isteyenler, Bugünden itibaren 19 Nisan 2010 tarihine kadar ilgili banka şubelerine başvuracak. Söz konusu banka şubeleri Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıflar Bankası ve ING Bank olarak belirlendi. Ayrıca farklı bankalardan da uygun koşullarda kredi imkanı sağlandı. Vadesi 12 aydan az kalan konut ve işyerleri, uygulama kapsamı dışında tutuldu.
Akşam

Konu ile ilgili basında yer alan diğer haberler

TOKİ, indirim kampanyası başlatıyor
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından 2008 sonuna kadar satışları gerçekleştirilmiş konut ve işyerleri için indirim kampanyası başlatıyor.
TOKİ'den yapılan açıklamaya göre, uygulama kapsamında konut ve işyeri alıcıları, başvuru tarihi itibariyle hesaplanacak borç bakiyelerini, peşinde yüzde 20, 3 ay vadelide yüzde 17 indirimli kapatabilecek.

Uygulamadan yararlanmak isteyenler, 22 Mart-19 Nisan 2010 tarihleri arasında ilgili banka şubelerine başvuracak.

Söz konusu banka şubeleri Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıflar Bankası ve ING Bank A.Ş olarak belirlendi. Ayrıca farklı bankalardan da uygun koşullarda kredi imkanı sağlandı.

Vadesi 12 aydan az kalan konut ve işyerleri, uygulama kapsamı dışında tutuldu.
Sabah