TOKİ İkitelli'de 144 dükkan yaptıracak

TOKİ İkitelli'de 144 dükkan yaptıracak

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı İstanbul Esenler İkitelli mevkine konut ve 144 adet dükkan ile ada içi, genel altyapı ve çevre düzenleme inşaatı işlerini ihaleye çıkardı.


Esenler İkitelli mevkinde tünel kalıp sistemi ile betonarme karkas 130 adet afet konutu, konvansiyonel kalıp sistemi ile bEtonarme Karkas 144 adet dükkan ve 1'er adet çay ocağı ve bekçi kulübesi ile adaiçi, genel altyapı ve çevre düzenleme inşaatı gerçekleştirilecek.

Yer tesliminden itibaren toplam 360 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine sadece yerli firmalar katılabilecek.

İhale, 26 Aralık 2007 tarihinde saat 10.00'da TOKİ'de gerçekleştirilecek.

Katılımcılar işin şartnamesini Toplu Konut İdaresi Başkanlığından görebilecekleri gibi aynı yerden bedeli mukabili temin edebilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise Toplu Konut İdaresi Başkanlığına anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşmesi imzalanacak.

Tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.