Çukurova Balkon

TOKİ ile İmar Hak-Sen Elazığ'da 484 yeni konut inşa edecek!

TOKİ ile İmar Hak-Sen Elazığ'da 484 yeni konut inşa edecek! TOKİ ile İmar Hak-Sen Elazığ'da 484 yeni konut inşa edecek!

İmar Hak-Sen Genel Başkanı Önder Özdemir, İmar Hak-Sen TOKİ iş birliği ile yapacakları konutlar hakkında bilgi verdi. Özdemir yaptığı açıklamada, 2014 yılında 232 konut teslim ettiklerini belirtti..


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


İmar Hak-Sen Genel Başkanı Önder Özdemir, İmar Hak-Sen  TOKİ  iş birliği ile yapacakları konutlar hakkında bilgi verdi. Özdemir yaptığı açıklamada, 2014 yılında 232 konut teslim ettiklerini belirterek, "İmar Hak-Sen - TOKİ işbirliğiyle başlatmış olduğumuz projelerden birinci etap 232 konutu üyelerimize 2014 Şubat ayında teslim etmiştik. İkinci etap 484 konut TOKİ'nin en büyük ve en güçlü firmalarından olan İz-Taş İnşaat tarafından büyük bir gayret ve özveri ile devam ettirilmektedir. Teslim tarihi 2016 Mart ayında olacak şekilde belirtilmiştir. Sendikamız ve İz-Taş İnşaat işbirliği ile Çaydaçıra Mahallesi'nde başlatacağımız 220 konutun (110 tanesi 3 + 1 195 m2, 110 tanesi 4+1 219 m2) hemşerilerime müjdesini vermek için buradayız. Üyelerimize; aileleriyle birlikte huzur içinde yaşayarak yaşlanacakları, ulaşımı kolay, havadar, yeşil alan ve gezi alanları üst seviyede olan, akıllı ev formatmda lüks bir site sunuyoruz" dedi. 


Özdemir, lüks konutlarda birinci sınıf malzeme kullanılacağını ve her dairede bir Türk hamamı ile bir saunanın olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Vadi Park konutlarında; bütün malzemeler birinci sınıf malzemeden A kalitede yapılacaktır. Her dairede sauna, Türk hamamı, soğuk-sıcak kilerler ve daha birçok ayrıcalık olacaktır. Site içerisinde kreş, kapalı alanda bayan-erkek ve çocuklar için ayrı ayrı yüzme havuzlan, Türk hamamı ve sauna, tüm spor aletlerinin bulunacağı büyük bir spor salonu, basketbol sahası, sine vizyon, ticaret merkezi bulunmaktadır. Amacımız, bu projeyle ilimizde kalite ve nitelik anlayışım değiştirerek üyelerimizin emniyet içinde beş yıldızlı otel konforunda yaşamlarım sağlık ve huzur içinde sürdürmeleridir. Değerinin çok altında fıyatlandırılması yapılan, ödeme koşulları uygun olan konutlarımızın tamamı Elazığ'a hakim bir noktada, üstün mimari projesiyle üyelerimizin yaşam alanı olmaya hazırdır. 9 Şubat Pazartesi gününden itibaren satımına başlanacaktır. Üyelerimiz Elazığ Hak-Sen II Temsilciliğine başvurabilirler."


Elazığ Yeni Çağ