TOKİ'de bu hafta tek kampanya!

TOKİ'de bu hafta tek kampanya!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, bu hafta 1 projesini satışa sunuyorToplu Konut İdaresi Başkanlığınca,  İzmir  Uzundere Toplu Konut Uygulaması kapsamında 54 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.

İzmir Uzundere Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C.Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube İzmir Karabağlar Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 13 Eylül - 31 Aralık 2010 tarihleri arasında ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek.

Alanları 120 metrekare olan 3+1'lerin fiyatları 82 bin TL ile 107 bin 560 TL arasında değişiyor. Taksitler 512 TL'den başlıyor.

Detaylı satış listesi için tıklayın

Fiyat listesi için tıklayın

www.toki.gov.tr

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI: Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.