Çukurova Balkon

TOKİ'den 14 bin lira peşinatla ev fırsatı!

TOKİ'den 14 bin lira peşinatla ev fırsatı! TOKİ'den 14 bin lira peşinatla ev fırsatı!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni kampanya başlattı. TOKİ'nin satışa sunduğu projelerden 14 bin lira peşinat ve aylık 700 TL taksitle ev sahibi olunabiliyor.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin konut hayata geçirmeyi planlayan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı kampanya atağına başladı. TOKİ'nin satışa çıkardığı projelerden 14 bin TL peşinat ve 770 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor.

Türkiye genelinde hem uygun fiyatlı bir şekilde kişileri ev sahibi yapmayı hem de işsizlik sorununa hatırı sayılır rakamlarda etki etmeyi başaran TOKİ'den ev almak isteyenlerin şartları bilmeleri gerekiyor.

TOKİ Temmuz 2019 Türkiye'de satış listesi güncellendi. Güncellenen yeni liste ile 8 Temmuz 2019 başvuru tarihi olarak açıklanan yeni liste ile binden fazla konut satışa çıkardı. Ankara'da ev sahibi olmak isteyenler ucuz konut projeleri şu şekilde sıralandı;

TOKİ  Ankara  Kuzeykent Projesi Toplu Konut Uygulaması Satış İlanı (355 Adet Konut)

Ankara Kuzeykent Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 355 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağıyla 8 Temmuz - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında satışa sunuşuyor.

25 bin lira peşinat ve 1.309 lira taksitle satışa sunulan konutlardan almak isteyen kişilerin Halkbank şubeleri üzerinden  TOKİ  ev alma başvurusu yapmaları gerekiyor. Peşin alımlarda ise TOKİ yüzde 10 indirim uygulayacak.

TOKİ Ankara Mamak Altıağaç Karaağaç Mahallesi 2. Etap Satış İlanı (50 Adet Konut)

TOKİ Mamak Altıağaç Karaağaç konut projesi kapsamında 50 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru şartlarına göre konut alma ve seçme olanağı ile 08 Temmuz 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Halkbank şubeleri üzerinden satışa sunulacak.

TOKİ Ankara Mamak Altıağaç Karaağaç Mahallesi 3. Etap Satış İlanı (223 Adet Konut)

Etaplar olarak satışları süren TOKİ Mamak konut projesinde toplam 223 adet konut ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 08 Temmuz 2019 - 31 Aralık 2019 arasında Halkbank şubeleri üzerinden satılıyor. 14 bin 784 lira peşinat ve 770 TL'den başlangıç gösteren taksitlerle satışa sunulan konutlar için başvuru önceliğine göre satış yapıldığı için ilk başvuruda bulunan kişiler ev sahibi olma fırsatı yakalayacaklar.

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 5. Bölge Konut Projesi (444 Adet Konut)

TOKİ Kuzey Ankara konut projesi kapsamında 444 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 08 Temmuz 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Halkbank şubeleri üzerinden açık satış usulüyle satılıyor.

TOKİ KURA SONUÇLARI NASIL VE NEREDEN ÖĞRENİLİR?

TOKİ tarafından çekilen kuraların sonuçları TOKİ'nin resmi sitesi sitesi üzerinden öğrenilebilir.

TOKİ PARA İADESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, kura çekiliş tarihinden itibaren 2 (iki) iş günü sonrasında T. Halk Bankası A.Ş. yetkili Şube'lerinden geri alabilecek.

TOKİ BAŞVURU NUMARASI NASIL ÖĞRENİLİR?

Başvuru numarası banka ödemesi yapıldığı sırada verilen dekont üzerinde bulunuyor. Başvuru numaranızı dekont üzerinden görüntülenebiliyor.

TOKİ alt gelir projelerinden alınan konutlar kiraya verilebilir mi?

Üzerinde taşınmaz kaydı olanlar TOKİ'den ev alabilirler mi?

TOKİ'den 5 bin lira peşinatla ev fırsatı!