TOKİ'den 777 YTL taksitle! 99 bin YTL'ye!

TOKİ'den 777 YTL taksitle! 99 bin YTL'ye!

Halkalı'da inşa edilen Divan Residence'nin ikinci etabı geçtiğimiz Cuma günü satışa çıktı.

TOKİ'ye ait 34 bin 204 metrekare arsa üzerine Halkalı'da Kuzu Grup tarafından inşa edilen Divan Residence'nin ikinci etabı geçtiğimiz Cuma günü satışa çıktı. 2. etapta inşa edilecek 143 konuta ilk gün 600 talep oldu.

57 ile 111 metrekare arasında değişen konutların fiyatı yine 99 bin YTL'den başlayacak, teras bahçelerinde bulunan konutların fiyatları 270 bin YTL'ye kadar yükselecek. Peşinat oranı yüzde 20'ye düştü. Vakıfbank ile yapılan özel anlaşma kapsamında 777 YTL'den başlayan taksitlerle 240 aya kadar vadelendiriliyor.

Divan Residence'nin tüm etaplarında 743 konut ve 22 işyeri bulunacak. Konutlar sahiplerine 2009 yılı Aralık ayında teslim edilecek.

Batı Yakası'nın en büyük residence projesi olan Halkalı Divan, inşaat kalitesi ve konseptiyle iddialı. Divan Residence'ta konut satın alanlar Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına sahip olacak. Projenin peyzaj alanında her konut için 1 ağaç dikilecek. Yüzeyde araç olmayacak. Tüm araçlar kapalı otoparka park edilecek. Spor tesisleri olarak; yürüyüş parkuru, fitness center, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, anfi tiyatro ve tenis kortu yapılacak. Site çevresi duvarla çevrilecek, bloklarda ve sitede 24 saat güvenlik ve kamera sistemi kurulacak. Garaj ve site giriş çıkış noktalarında güvenlik kontrollü otomatik kapı konulacak.

www.divanresidence.com

iletisim@divanresidence.com
 
Tel: 0 212 444 98 00

Projeden görüntüler için tıklayın...