01 / 10 / 2022

TOKİ'den ucuz konut bekleyen Trabzonlular dikkat! Tarih açıklandı!

TOKİ'den ucuz konut bekleyen Trabzonlular dikkat! Tarih açıklandı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Trabzon Ortahisar projesinin ihalesini 11 Ağustos 2022 tarihinde saat 11:30'da gerçekleştirilecekDar ve orta gelirli aileleri düşük taksitler ve peşinatlarla ev sahibi yapmayı sürdüren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon projesi için start verdi.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının merakla beklenen TOKİ Trabzon 2022 projesi Ortahisar ilçesinde yükselecek. Çimenli ve Yeşilköy Mahallelerinde yükselecek olan projelerde 327 ve 84 adet konut yer alacak. 

Konutların dışında altyapı ve çevre düzenlemesi işine de yer verilecek olan TOKİ Trabzon projesinin ihalesi 11 Ağustos tarihinde saat 11:30'da gerçekleştirilecek.

Merakla beklenen TOKİ Trabzon Ortahisar projesinde konutların yanı sıra 4 adet dükkan da yer alacak.

TOKİ den ucuz konut bekleyen Trabzonlular dikkat! Tarih açıklandı!

Trabzon İli, Ortahisar İlçesi, Çimenli Mahallesi 327 Adet Konut ve 4 Adet Dükkan ile Yeşilköy Mahallesi 84 Adet Konut İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 11 Ağustos 2022 tarihinde saat 11:30'da gerçekleştirilecek.

81 İLDE UCUZ KONUT MÜJDESİ

Dar gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 2022 projeleri kapsamında 81 şehirde yeni konutlar hayata geçirecek. Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut, projelerin lansmanının 17 Eylül 2022 tarihinde yapılacağını müjdelemişti.
Geri Dön