Toskana Vadisi'nde villalar satıldı! Daireler satışta!

Toskana Vadisi'nde villalar satıldı! Daireler satışta!

Toskana Vadisi'nde, daha küçük metrekareli apartman daireleri ve townhouse'lar satışa sunuldu


Dünyanın en yüksek binası Burj Dubai'nin yaratıcısı Emaar Properties'in Türkiye'deki ilk projesi Toskana Vadisi Evleri'nin yoğun ilgi gören ilk etap satışlarının yüzde 75'i tamamlanarak, 2'inci faz satışları da başladı.

Toskana mimarisi ile tasarlanmış, göl manzaralı, 2 kat üzerinde 4 daireden oluşan Toskana apartman daireleri ve townhouse'lar göl manzaralı, giriş katları bahçeli, sosyal merkeze yakın ve geniş yeşil alanlar içinde tasarlanmış. Fiyat aralığı 445 bin ile 735 bin dolar arasında değişen yeni Toskana Evleri, banka kredisi ve değişik ödeme seçenekleriyle de alınabiliyor. 

Toskana Vadisi Evleri'nde 500 dönüm arazi üzerinde 8 farklı tip villadan oluşan birinci etap evlerinin Aralık 2008'de teslim edilecek.

1,7 milyon metrekarelik geniş bir alanda gerçekleştirilen Toskana Vadisi Projesi, 8 farklı tipte 555 lüks villadan oluşacak. Ortak sosyal alanlarının ve bahçelerinin toplam 1 milyon 274 bin metrekare olduğu projede, Essporto Health and Fitness Club'ın yanısıra, Emaar vizyonunun getirdiği konsept ve ileri teknoloji kullanımıyla inşa edilecek olan 4 bin 500 metrekare kapalı rekreasyon alanı mimar Mahmut Anlar imzası taşıyacak. 

Toskana Vadisi Evleri'nde günlük hayatın tüm ihtiyaçlarını Toskana Sokağı'nda bulmak mümkün olacak. Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen markalarının yer alacağı Toskana Sokağı restoran ve kafe, süpermarket, patisserie, şarküteri, eczane, kuaför, kuru temizleme, café shop, çiçekçi, hediyelik eşya, kuyumcu ve aksesuar mağazalarıyla her türlü gereksinime cevap verebilecek.

Milliyet Emlak