Tulip Turkuaz projesi Nisan'da satışa çıkacak

Tulip Turkuaz projesi Nisan'da satışa çıkacak Tulip Turkuaz projesi Nisan'da satışa çıkacak

TOKİ iştiraki Emlak Konut ile birlikte, yabancı ortaklı yatırım şirketi Tulıp Gayrimenkul'ün hayata geçireceği Tulıp Turkuaz projesi, Bahçeşehir'e komşu Ispartakule mevkiinde, yaklaşık 120 bin metrekarelik arazi üzerinde gerçekleştirilecek.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Hollandalı Van Herk Group ortaklığı ile 2006 yılında kurulan Tulıp Gayrimenkul, prestij, konfor ve ayrıcalıklı bir yaşam sunan Tulıp Turkuaz projesini  TOKİ  iştiraki Emlak Konut GYO ile birlikte gerçekleştirecek ve satışlara Nisan 2008'de başlanacak.

Bahçeşehir'e komşu Ispartakule bölgesinde inşa edilecek olan Tulıp Turkuaz, yaklaşık 1000 konuttan oluşacak. Küçükçekmece gölü manzarasına hakim proje, yeşil ve doğanın iç içe olduğu Ispartakule'nin en modern, güvenli ve prestijli projesi olma iddiasını taşıyor.

Yatayda arazinin yüzde 65'i rekreasyon alanı olarak projelendirilirken, dikeyde de bloklar geniş bahçe ve teraslarla yeşil alanlara imkan verecek. Binaları çevreleyen su kanalları ise projeye benzerlerinden farklı bir doku kazandıracak. Konutlar 70 ila 250 metrekare aralığında, 1­­+1'den 4+1'e kadar uzanan normal ve dubleks daire seçenekli geniş bir yelpazede planlandı.

300.000 metrekare inşaat alanına sahip olan projede modern ve konforlu yaşam olanağı sunan alışveriş alanları, sosyal alanlar, buz pateni pisti ve yeraltında konumlandırılan kapalı otoparklar yer alıyor. Tulıp Turkuaz projesi uygun fiyat ve kalite dengesi ile Nisan 2008'de satışa sunulacak.

Tel: 0 212 328 40 10

 

pus