Uçak beklerken evlilik alışverişi

Uçak beklerken evlilik alışverişiDünya Ticaret Merkezi bünyesinde bulunan EGS Business Park'ta açılacak olan "evlilik" konseptli Marry Mall Alışveriş Merkezi (AVM), Atatürk Hava Limanı'na gelen yolcuları da müşteri olarak çekmeyi planlıyor.
Marry Mall'un proje ve kiralama danışmanlığını üstlenen Porte Group'un Yönetim Kurulu üyesi Beşir Ustaoğlu, AVM'nin havaalanına yakınlığına dikkat çekerek yolcuların uçak bekledikleri sürede alışveriş merkezine gelebileceğini belirtti.


Evlilik için gerekli olan bütün mağazaların yer alacağı AVM'de gelinlik satan mağazalar ağırlıkta olacak. Tanıtım kitapçığında, "Evlilik, öncesi ve sonrasıyla o kadar geniş bir konsept ki" denerek geleneksel bir AVM'de bulunan tüm mağazaların Marry Mall'da yer alacağı kaydedildi.


22 bin 799 metrekarelik alan üzerine kurulu ve 14 bin 596 metrekare kiralanabilir alana sahip AVM'de 136 mağaza olacak. Türkiye'deki ilk konseptli alışveriş merkezinde 1750 araçlık ücretsiz otopark da bulunacak.


Nisanda açılacak alışveriş merkezinde 50-60 kişilik bir nikah salonu, düğün fotoğrafçısı, kuyumcu, kozmetik, güzellik salonu, balayı için turizm şirketlerine kadar, evlilik için gerekli her şey bulunacak.


(Milliyet)