Ucuz evlilik

Ucuz evlilik

Ekonomik zorluklar nedeniyle evlenemeyenlere müjde... Bir spot mağazada beyaz eşyadan mobilyaya kadar 38 parça ev eşyası 4 bin 700 YTL'ye satılıyor.

Son günlerdeki indirim kampanyaları, evlenmek isteyenleri sevindirecek. Bu konuda en büyük kolaylığı Eskidji Bit Pazarı sağlıyor. Bu pazarda beyaz eşyadan mobilyaya, halıdan küçük ev aletlerine kadar 38 parça ev eşyası 'Düğün Paketi' adı altında sadece 4 bin 777 YTL'ye satılıyor.


PİYASADAKİ FİYATI 8 BİN YTL


Bu ürünleri piyasadaki normal fiyatlardan aldığınızda cebinizden çıkacak para 8 bin YTL... Bu kampanyadan sonra satışları yüzde 40 artan mağazada; buzdolabı 350, çamaşır makinesi 380, yatak odası takımı 950, avizeler 5-25 YTL'ye satılıyor.


4 bin 777 YTL'ye ev döşemek mümkün


Eskidji Bit Pazarı, ev döşemek isteyenlere iddialı fiyatlar sunuyor. Beyaz eşyadan mobilyaya halıdan küçük ev aletlerine kadar 38 parça ürünün olduğu paket 4 bin 777 YTL'ye satılıyor.


Birçok sektörün uyguladığı indirim kampanyalarının yanı sıra, spot eşya pazarları da tüketicilere alternatifler sunuyor. Beyaz eşyadan mobilyaya, tekstilden aksesuara, otomobilden ayakkabıya, her türlü ihtiyacın karşılandığı Eskidji Bit Pazarı, sunduğu 38 parçalı 'Düğün Paketi' ile dikkat çekiyor. Beyaz eşya, mobilya ve küçük ev aletlerinden oluşan bu paket 4 bin 777 YTL'ye sunuluyor.


SATIŞLAR % 40 ARTTI


Pakette yer alan ürünlerin tümünün yeni ve garantili olduğunu söyleyen Eskidji Bit Pazarı Esnaf Kurulu Başkanı Dündar Hocaoğlu, ürünlerin uygun fiyatlarla müşteriye sunulmasındaki amacın ekonomide sirkülasyon sağlamak olduğunu belirtti. Hocaoğlu, "Amacımız evlenecek çiftlere, evini yenileyecek ailelere destek olmak" dedi. 1 yılı aşkın süredir İstanbul Yenibosna'da hizmet veren Eskidji Bit Pazarı'nın, haftanın 7 günü açık olduğunu kaydeden Hocaoğlu, şöyle konuştu: "350 mağazamız var. Yeni ürünlerin yanı sıra ikinci el ürün alternatifi de sunuyoruz. Ürünlerin fiyatları piyasanın altında. Örneğin; piyasada 3 bin YTL'ye satılan müzik seti bizde 900, 6 bin YTL'ye satılan bir plazma TV ise 2 bin 200 YTL." Hocaoğlu, yılbaşı öncesinde uyguladıkları hediye eşya kampanyasından sonra satışlarının yüzde 40 oranında arttığını da sözlerine ekledi.


(Takvim)