Uğur Akkuş milyon dolarlık villasının tapusunu Ebru Şallı'ya verdi!

Uğur Akkuş milyon dolarlık villasının tapusunu Ebru Şallı'ya verdi! Uğur Akkuş milyon dolarlık villasının tapusunu Ebru Şallı'ya verdi!

Ebru Şallı'ya düğün hediyesi olarak 200 bin liralık pırlanta yüzük alan Uğur Akkuş, şimdi de İstanbul Bebek'teki lüks villasının tapusunu Şallı'nın üzerine yaptırdı.


Güzel manken Ebru Şallı, geçtiğimiz ay bir süredir birlikte olduğu iş insanı Uğur Akkuş ile evlendi. Milliyet gazetesinde yer alan habere göre, çiftin düğün fotoğraflarında dikkat çeken detay ise Şallı'nın parmağındaki 200 bin liralık tektaş olmuştu. Düğün hediyesiyle herkesin ağzını açık bıraktı Uğur Akkuş, Şallı'ya bir lüks hediye daha verdi.

Sadece yakın dostlarının katıldığı bir nikahla dünyaevine giren çiftten Uğur Akkuş, eşine İstanbul'un gözde yerlerinden Bebek'teki milyon dolarlık villasının tapusunu verdi. Eşinin hediyesiyle çok mutlu olan Şallı, geçtiğimiz hafta deniz manzaralı villasını boşaltarak kendi zevkine göre tasarlamaya başladı. Evinin eşyalarını eşiyle seçecek olan Şallı, bir ay sonra yeni villasına taşınmayı planlıyor.