Uluhan Grup, Esenyurt projeleri ile dikkat çekiyor!

Uluhan Grup, Esenyurt projeleri ile dikkat çekiyor!Uluhan Grup  çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinciyle kent merkezlerinde özel yaşam alanları kuran Uluhan Grup, Esenyurt'ta Acunkentve Uluhan Babil Kuleleri'ni yükseltiyor. Uluhan, çok daha geniş kesimlere ulaşmaya çalışıyor


ULUHAN GRUP çEVRE ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinciyle kent merkezlerinde özel yaşam alanları kuran Uluhan Grup, Esenyurt'ta Acunkent ve Uluhan Babil Kuleleri'ni yükseltiyor. Uluhan, yaşanabilir, modern konut projelerini önümüzdeki yıllarda çok daha geniş kesimlere ulaştırmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

çEVRE ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk k bilinciyle kent merkezlerinde özel yaşam alanları kuran Uluhan Grup, Esenyurt'ta iki proje yükseltiyor. Uluhan Grup, modem şehir anlayışının tüm imkanlarını sunan Acunkent'in yanı sıra yeni projesi Babil Kuleleri'nin temelini de attı. Gerçekleştirdikleri projelerin tam anlamıyla kentsel dönüşüm projeleri olduğunu belirten Uluhan Grup yetkilileri, yaşanabilir, modern konut projelerini önümüzdeki yıllarda çok daha geniş kesimlere ulaştırmaya yönelik çalışmalarını sürdüreceklerinin altını çiziyor.

Babil Kuleleri başladı
Uluhan Grup, Esenyurt'taki yeni projesi Baİril Kuleleri için çalışmalarına başladı. 1050 konut ve 151 ticari birimden oluşan projenin 160 milyon liraya mal olması öngörülüyor. Zemin kazıklarının çakıldığı Babil Kuleleri'nin inşaatı iki yıl içinde tamamlanacak. Daire ve ofis satışları ise 1 Nisan'da başladı. Yaşayan, canlı bir yaşam merkezi inşa etmek üzere çalışmalarını sürdüren Uluhan Grup, çevre ile uyumlu, yeşili bol, sağlık ve eğitim kurumlanna yakın, kent merkezlerine ulaşımı kolay yeni konut projesi Uluhan Babil Kuleleri ile elverişli imkanlarla ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmeyi sürdürecek. Uluhan Babil Kuleleri'nde konut sahibi olmak isteyenler için fiyatlar 39 bin 500 TL'den başlıyor. Projede 40-45 metrekare daireler için 39 bin 500 - 66 bin 750 TL, 55-70 metrekare daireler için 68 bin 750 - 90 bin TL, 85-95 metrekare daireler için 118 bin 750 -136 bin 250 TL ve 110 metrekare daireler için 131 bin 250 -TL fiyat aralıkları sunuluyor. Yüzde 25 peşinat aylık taksit ve 50 aya varan kredilendirme olaı Uluhan Babil Kuleleri, yeni bir yaşam tarzına i atmak isteyenlere her türlü kolaylığı sağlıyor.

İSO 9001 Kalite Güvence Sisti
Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarının buluşacağı, 151 mağas içeren alışveriş merkezi, 20 bin metrekare otopark alanı, 1500 metrekare market alam, 600 metrekare kreş alanı, 300 metı açık havuz, 100 metrekare kap havuz, 4 büyük sinema salonı; spor salonu, 824 metrekare fiti merkezi, SPA, sauna, 120 metn havuz kafe, seyir terasları ve 36 derece panaromik deniz manzar Uluhan Babil Kuleleri'nin sunduğ imkanlar arasında yer alıyor. Bina Yönetim Sistemleri bir Garanti Koza kur olan Koza Yönetim A.şž tarafından gerçekleştiri olan Uluhan Babil Kuleleri, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile inşa edilecek. Yeni yaşam merkezi Uluhan Babil Kuleleri, değişen ve geli: Esenyurt'un yükselen değeri olmayı hedefliyo: Bununla birlikte en güçlü depreme bile dayanı olarak inşa edilecek olan Uluhan Babil Kuleler konut sahibi olmak isteyenler yaşantılarından deprem korkusunu silecek.

Esenyurt'un bir başka fırsatı

Uluhan Grup, modern şehir anlayışının tüm imkanlarım sunan Acunkent projesi ile d « Esenyurt'ta yeni bir yaşam merkezi kuruyor. Kredisiz, kefilsiz, vade farksız, faizsiz ilk konut Acunkent ev sahibi olmak isteyen ailelerden y ilgi görüyor. Uluhan Grup, 8 blokta toplam 670 konut ve 185 ticari birimden oluşan projenin y 80'lik bölümünün satışını tamamladı. Daireler yüzde 50'si yurtdışında yaşayan vatandaşları! tarafından satm alındığı Acunkent'in anahtar tarihi 2012 Haziran ayı olarak belirlendi. Acurkent projesinde home ofislerin kampanyalı nakit fiyatları 35 bin TL'den, 1+1 konutların fiyatları 51 bin 9 TL'den, 2+1'lerin kampanyalı nakit fiyatları 95 200 TL'den, 4+1'lerin fiyatları ise 157 bin 100 Tl başlıyor. 3+1'lerin satışı ise tamamlandı. Hom ve 1+1 dairelerde 40 ay sıfır faiz, Acunkent şirk vadesi ile yüzde 20'si peşin, 12 ay sonra yüzde ay sonra yüzde 20,40 ay taksit uygulanıyor. 2+ ve 4+1 dubleks dairelerde 50 ay sıfır faiz, Acuri şirket vadesi ile yüzde 15'i peşin, 12 ay sonra y 15,24 ay sonra yüzde 20,50 ay taksit uygulanr Taksitler peşinattan sonraki ay başlıyor.
 
Kentsel dönüşümde yer almak istiyoruz

ULUHAN Grup yetkilileri, sektörel gelişmeyi şöyle değerlendiriyor: 'İstanbul'da inşaat girdileri içinde en büyük payı arsa maliyetleri alıyor. İnşaat firmalarının da en çok zorlandığı konu olan arsa bulma problemi günden güne daha da belirginleşiyor. Bu problemin özellikle İstanbul'da iyice baş gösterdiğini görüyoruz. İstanbul için çok acil kentsel dönüşüm projeleri ile arsa üretilmesine ihtiyaç var. Kentsel dönüşüm devletin yürüteceği bir süreçtir. Firmaların teker teker bu dönüşümü sağlayabilmesi mümkün sektörün yatırımları geleceği belirleyecek. Kentsel dönüşüm projelerinde belediyelerin ve TOKİ'nin tam bir işbirliği içerisinde hareket etmesi süreç için çok önemli. Bu süreçte belediyelerin rolünün kentsel dönüşüm projelerinin uygulaması ve yürütülmesi, TOKİ'nin rolünün ise konut yapımları olabilir. Özel sektör de proje üreterek ve yatırım yaparak bu sürece katkı sağlayacaktır. Uluhan Grup olarak kentsel dönüşüm sürecinde yatırım ve projelerimizle yerimizi almayı hedefliyoruz.'
Hürriyet