UpCity Residence'ta 203 bin TL'ye 2+1!

UpCity Residence'ta 203 bin TL'ye 2+1!

Teknik Yapı, son yıllarda gerçekleştirdiği projelerde sunduğu satış sonrası hizmetleri katma değere dönüştürecek yeni adımlarını 'düşük aidat' sloganı ile güçlendiriyorİnsanlar artık konut alırken sadece fiyata, taksitlere, faiz oranlarına bakmıyor. Konut sektörü geliştikçe, müşteri beklentileri de değişiyor ve artıyor. Artık insanlar, sahip olma maliyetinin ötesinde kullanım maliyetini de dikkatle araştırıyor.

Konut satın alma ve özellikle yaşam aşamasında müşterileri en öncelikli olarak ilgilendiren konular-dan birisi de şüphesiz aidatlar... Kaliteli ve yeterli hizmet sağlama zorunluluğu yanı sıra, maliyet etkinlik açısından en uygun tedbirleri almak ve en iyiyi olabilecek en düşük maliyetle başararak aidatları düşük tutmak, bu suretle emsal yapılara oranla fark yaratmak yönetim ve işletmenin diğer bir önemli işlevi. Teknik Yapı, müşterilerine sunduğu 'avantajlı sahip olma' seçeneğinin yanı sıra, kullanım maliyetini de minimu-ma çekecek yapılanmaya ağırlık verdi. Teknik Yapı'nın müşteri memnuniyetim katma değer sağlayacak bir şekle dönüştürecek bu uygulamasında, aidatların minimum seviyeye çekilmesi öngörülüyor. Bu kapsamda holding bünyesinde yer alan ve hizmet üreten iki markası Aktif Yaşam ve Teknik Güvenlik; Teknik Yapı Holding siner-jisinden aldığı gücü, tüm projelerde yaşayacak olan ev sahibi veya kiracıların ödeyecekleri aidattan minimum seviyeye indirmek için harcayacak.
"Kar amacı gütmüyoruz"

Aktif Yaşam ve teknik Güvenlik firmalarının amacının kar olmadığının altını çizen Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım "Bu iki firmamız, Teknik Yapı markasının müşterilerine verdiği güvenin devamını sağlamak ve müşteri memnuniyetini satış sonrasında da sürdürmek için kuruldu. Bu iki şirket Teknik Yapı'nın sinerjisinden faydalanarak görevini oldukça düşük maliyetle ve kaliteli olarak yapıyor. Nitekim bu iki şirketin hizmet verdiği Uplife Park ve Dilman Towers projelerimizdeki aidat tutarları emsallerinin yüzde 25-30 daha aşağısındadır" açıklamasında bulundu.

Teknik Yapı'nın gerçekleştirdiği projelerdeki bir diğer farkı ise yine satış sonrası sunulan hizmetler olarak vurgulayan Umut Durbakayım, "Hemen her projemizde insanlann kendilerine vakit ayırabilmesine olanak sağlayacak hizmetleri veriyoruz. Temizlik hizmetinden kuru temizleme, concierge hizmetinden vale hizmetine kadar hizmetleri vererek insanlann kendilerine zaman ayırmasını sağlıyoruz. Ve bu hizmetlerin bedelini sadece kullananlardan asgari seviyede alıyoruz" dedi.

Evora - Sancaktepe

Daire Tipi - Brüt metrekare aralığı - Liste fiyatı
Stüdyo    - 35 metrekare ile 46 metrekare - 82 bin TL ile 122 bin TL
1+1         - 54 metrekkare ile 60 metrekare - 120 bin TL ile 160 bin TL
2+1         - 92 metrekare ile 95 metrekare - 193 bin TL ile 248 bin TL
3+1         - 120 metrekare ile 121 metrekare - 244 bin TL ile 291 bin TL

Aktif Yaşam Genel Müdürü Önder Yıldıran:
Akılcı sitelere, akılcı yönetim gerekiyor 

Teknik Yapı Holding çatısı altında faaliyet gösteren Aktif Yaşam Genel Müdürü Önder Yıldıran, günümüzde birbirinden güzel, depreme dayanıklı ve kalite standartlarını zorlayan toplu yapılan inşa etmenin, bilinçli müşteri taleplerini tam olarak karşılamadığını söylüyor. "Kaliteli ve akılcı binaları alan müşterilerin çoğu bu tür binaların yeterli bilgi, beceri ve deneyim sahibi ekipler tarafından işletilmesi gerektiğim çok iyi biliyor" diyen Yıldıran, "Bu bağlamda, güvenlik ve site yönetimi bu tür binalarda ve bu yapılardan oluşan Toplu Yapılarda yaşayanların huzur ve mutluluğu için en önemli unsurların başında geliyor..." vurgusunu yapıyor.

Toplu konutlarda bilinçli işletmenin ekonomik kazanımlar sağladığının altını çizen Genel Müdür Yıldan sözlerini şöyle sürdürüyor; "Bu tür akılcı binaların, sosyal tesislerin ve toplu yapı kolaylık tesis ve sistemlerinin inşaat ve imalat aşamasından sonraki bilinçli işletilmesi inşaat firmalarının satış aşamasında verdikleri sözlerin gerçekleşmesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için olmazsa olmaz bir işlev olarak ön plana çıkıyor.

Sonuç olarak, kaliteli yapıları inşa ederek satmak, günümüzde marka değerinin korumak için yetmiyor. Söz konusu kaliteli yapıların, bilgi ve beceri düzeyi yüksek, bina ve sistemleri bilen, tercihan yapım aşamasından itibaren yapılarla haşır neşir ekiplerden oluşan Yönetim ve İşletme Şirketleri belli başlı ve markalaşmış inşaat şirketleri bünyesinde giderek artan bir önemle sektördeki yerlerini alıyorlar."

Upcity Residence - Uğur Mumcu - Kartal
Daire Tipi - Brüt metrekare aralığı -  Liste Fiyatı
Stüdyo     - 33 metrekare ile 37 metrekare - 71 bin TL ile 77 bin TL
1+1        - 51 metrekare ile 64 metrekare - 115 bin TL ile 162 bin TL
2+1        - 86 metrekare ile 98 metrekare - 203 bin TL ile 226 bin TL

www.teknikyapi.com

444 10 08

Deluxia Palace - Batı Ataşehir
Daire Tipi - Brüt metrekare aralığı -  Liste Fiyatı
Stüdyo     - 37 metrekare - 163 bin TL ile 195 bin TL
1+1        - 57 metrekare ile 67 metrekare - 284 bin TL ile 340 bin TL
2+1        - 98 metrekare - 391 bin TL ile 491 bin TL
3+1        - 131 metrekare - 525 bin TL ile 586 bin TL