Upcity'de metrekaresi 1.500 YTL

<font color=red></font>Upcity'de metrekaresi 1.500 YTL Upcity'de metrekaresi 1.500 YTL

Uphill Court, Dilman Towers gibi projelerde imzası olan Teknik Yapı, Uplife Park, Uprise Elite projesinden sonra Kartal'da yeni bir projeyi satışa çıkarıyor.

340 daireden oluşacak Upcity'de uygun fiyat konusunda iddialı olan Teknik Yapı Başkanı Nazmi Durbakayım projede 1+1, 2+1 dairelerinağırlıkta olacağını belirtti. Durbakayım, her projelerinde olduğu gibi 'doğru yerde', 'doğru donanımda', 'doğru büyüklükte', 'doğru kitleye' ve 'doğru fiyatla' kaliteli konutlar üretilmesi halinde talebin her dönemde yüksek olacağına vurgu yaptı. Upcity projesinde bu anlamda iddialı olduklarını ifade eden Teknik Yapı Başkanı Durbakayım, piyasadaki durgunluğa karşın satışta zorlanmayacakları düşüncesinde. Şu ana kadar üst gelir grubunu hedefleyen projeler yapıldığını belirten Durbakayım, yakında satışa sunacakları Upcity'nin alım gücü daha düşük gelir gruplarına da hitap edeceğini bu anlamda yeni bir döneme de kapı araladığını aktardı.

Krize uygun koşullarda satışa sunulması beklenen Upcity ile ilgili 6 Ocak 2009'da toplantı yapılacak. Projede metrekae fiyatı 1.500 TL olacak. Şu anda piyasada yeni projelerde metrekare fiyatları 2 bin ise 5 bin TL arasında değişiyor.

İlgili haber

Teknik Yapı Upcity'yi satışa çıkarıyor

pus