Urla Kentpark Tesisleri kiralama ihalesi 1 Eylül'de!

Urla Kentpark Tesisleri kiralama ihalesi 1 Eylül'de! Urla Kentpark Tesisleri kiralama ihalesi 1 Eylül'de!

Kentpark Tesisleri Urla’ya kazandırılacak. Eski Çeşme yolu üzerinde eşsiz manzaraya sahip olan dev tesis ihaleyle kiralanacak. Tesisin ihalesi 1 Eylül 2016 Perşembe günü saat 10.00’da Urla Belediyesi'nde yapılacak.

İnşaatına 2002 yılında düğün salonu ve kafe olarak başlanan ancak çeşitli nedenlerle tamamlanmayan Kentpark Tesisleri Urla’ya kazandırılacak. Eski Çeşme yolu üzerinde eşsiz manzaraya sahip olan dev tesis ihaleyle kiralanacak.Kuşçular Köyü’nde muhtarlarla toplantı yapan Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar tesisin Urla’ya yakışır bir şekilde işletilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.


Uyar, “Elimizde muhteşem ancak yarım kalmış bir tesis var. Bunu bir an önce bitirmek istiyoruz. Tesisi tamamlayacak ardından da işletecek bir işletmeci bulmak amacıyla ihaleye çıkacağız” diye konuştu.Kaba inşaatı tamamlanmış olan tesis ana yapı ve iki kuleden oluşan toplam 2 bin 112 metrekare alana yerleşmiş durumda. 


Kentpark bünyesinde 350 kişilik düğün salonu, fuaye, sahne, kulis, düğün salonundan bağımsız olarak 200 kişilik kafe ve toplantı salonları bulunuyor. Tesisin ihalesi 1 Eylül 2016 Perşembe günü saat 10.00’da Urla Belediyesi'nde yapılacak.


Hürriyet Ege