03 / 10 / 2022

Uzanların Pamukova'daki çifliği piknik yeri oldu!

Uzanların Pamukova'daki çifliği piknik yeri oldu!

Cem Uzan ile Hakan Uzan´ın Pamukova'daki çifliği Milli Eğitim Müdürlüğü´nce sayfiye alanı yapıldıFransa´ya kaçan Genç Parti (GP) Genel Başkanı Cem Uzan ile kardeşi Hakan Uzan´ın Pamukova İlçesi Bakacak Köyü´nde bulunan ve 5 yıl önce TMSF tarafından el konulduktan sonra önce Orman Bölge Müdürlüğü, ardından Milli Eğitim Müdürlüğü´ne kamp yapılması için verilen çiftlik Milli Eğitim Müdürlüğü´nce sayfiye alanı yapıldı.

Bir dönem Yeşim Salkım gibi ünlülerin konakladığı çiftlikte son olarak Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü personeli aileleriyle birlikte piknik yaptı.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü personelinin aileleriyle birlikte düzenlediği pikniğe Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı, Eğitim Müfettişleri Başkanı Ahmet İnanç, Müdür Yardımcıları Emin Başar, İrfan Sarık, Turgut Özbek, Şube Müdürleri Yakup Kalaycı, Zafer Levent Soyhan, eğitim müfettişleri ile proje biriminde görev yapan öğretmenler aileleriyle birlikte katıldı. Milli Eğitim Personeli, gün boyu bir dönem yurt dışından özel olarak getirilen çiçeklerin bulundugu 800 rakımlı çiftliğin bahçesinde futbol voleybol oynadı.
Milliyet/Zafer Tokuş
Geri Dön