Vadi İstanbul Bulvar'da ofislerin yüzde 65'i satıldı!

Vadi İstanbul Bulvar'da ofislerin yüzde 65'i satıldı! Vadi İstanbul Bulvar'da ofislerin yüzde 65'i satıldı!

İstanbul Ayazağa'da yükselen Vadistanbul projesinin Bulvar etabında ofislerin yüzde 65'i satıldı. Maslak-Levent hattının alternatifi olarak gösterilen Vadistanbul Bulvar'da 300 bin metrekare ofis yer alıyor.


İstanbul Ayazağa'da yükselen Vadistanbul projesinin Bulvar etabında ofislerin yüzde 65'i satıldı. Maslak-Levent hattının alternatifi olarak gösterilen Vadistanbul Bulvar'da 300 bin metrekare ofis yer alıyor. 


14 MİLYON EURO'LUK HAVARAY 

PROJENİN AVM, alışveriş caddesi, otel ve ofislerden oluşan 'Bulvar' etabından, Seyrantepe Metro hattına bağlanacak havaray hattrnın mekanik maliyeti 75 milyon Euro tutarken, toplam maliyeti ise 14 milyon Euro'yu bulacak. Havaray tüm maliyetini yüklenen Aıtaş, Aydınlı Invest ortaklığı Türkiye'de bir ilke imza atacak. Proje tamamlandığında ise havaray. İstanbul Büyukşehir Belediyesine devredilecek. 


Vadistanbul Artaş inşaat Aydınlı Grup ve Invest inşaat ortaklığıyla Ayazağa'da, Maslak Levent hattının alteı natıfi olarak geliştiriliyor Projenin otel. AVM, alışveriş caddesi ve ofislerden oluşan Bulvar' etabının uluslararası alanda faaliyet gösteren firmaların merkezi haline geliyor. İstanbul'un ış ve finans merkezi olarak konumlanan Maslak taki A sınıfı ofis alanı toplam 430 bin metrekareyi buluyor Vadistanbul Bulvar'da ise ofislerin toplam alanı 300 bin metrekare Projede satışta yüzde 65. inşaatta ise yüzde 45 seviyesine gelindi


11 BİN 500 ARAÇLIK OTOPARK 

Vadistanbul'un, gun içindeki 35 bin kişilik populasyonuyla yeni bir şehir merkezi olacağını belirten şirket yetkilileri, "Bulvar etabı 6 bin araçlık otoparkıyla da Atatüık Havalimanı'ndan sonra Türkiye'nin en buyuk otoparkına sahip olacak. Vadistanbul'un 3 etabının toplam otopark alanlarıyla bu sayı 11 bin 500'e ulaşacak" dedi. 


GENİŞ YEME İÇME ALANI 

Vadistanbul'un Bulvar etabının alışveriş caddesıyle de dikkat çekeceğini belirten yetkililer. "Bulvar'da oluşturulan marka karrnasıyla bir çok önemli dıinya markası ilk mağazalarını Vadistanbul'da hayata geçirirken, projenin içinden geçen nehir kenarında konumlandırılan yeme içme alanlarıyla da bir ilk olacak. Vadistanbul Bulvar ın mağazalarının yüzde 23'u gıda bölümlerinden oluşacak" diye konuştu. 


2 BİN 500 KONUT 

424 bin metrekare arsa üzerinde geliştirilen Vadistanbul. 1 milyon 350 bin metrekarelik inşaat alanıyla Türkiye'nin en büyük projeleri arasında yer alıyor. Vadistanbul'un Bulvar etabında; ofis, alışveriş caddesi,  AVM ve otel yer alacak Vadistanbul'da; 2 bin 500 konut, 108 bin metrekare net kiralanabilir alanı olan alışveriş merkezi. 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan cadde mağazaları, restoranlar. 300 bin metrekare ofis alanı ile 25 bin 500 metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel bulunuyor. 


Hürriyet Ek Haber Sözcü Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Vadistanbul'da; 2 bin 500 konut, 108 bin metrekare net kiralanabilir alanı olan alışveriş merkezi, 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan cadde mağazaları, restoranlar, 300 bin metrekare ofis alanı ile 25.500 metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel bulunuyor. 


Maslak'taki A sınıfı ofis alanı toplam 430 bin metrekareyi buluyor. Ayazağa'da inşa edilen Vadistanbul Bulvarda 300 bin metrekare ofis alanı inşa ediliyor Türk inşaat sektörünün sembol projeleri arasında gösterilen Vadistanbul, Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla Ayazağa'da Maslak - Levent hattının alternatifi olarak geliştiriliyor. Tüm donatılarıyla alanındaki "en"leri hayata geçiren Vadistanbul'un otel, AVM, alışveriş caddesi ve ofislerden oluşan "Bulvar" etabı uluslararası alanda faaliyet gösteren onlarca firmanın da merkezi haline geliyor. 


İS DÜNYASININ EN BÜYÜK OTOPARKI 

İstanbul'un iş ve finans merkezi olarak konumlanan Maslak'taki A sınıfı ofis alanı toplam 430 bin metrekareyi bulurken Vadistanbul'un Bulvar etabmda 300 bin metrekare ofis alanının yapımı sürdürülüyor. Vadistanbul, gün içindeki 35 bin kişilik popülasyonuyla yeni bir şehir merkezi olurken, Bulvar etabı 6 bin araçlık otoparkıyla da Atatürk Havalimanı'ndan sonra Türkiye'nin en büyük otoparkına sahip olacak. Vadistanbul'un 3 etabının toplam otopark alanlarıyla bu sayı 11 bin 500'e ulaşacak. 


HAVARAY İLE METROYA BAĞLANACAK 

Vadistanbul projesinin içinden geçen 2,4 kmlik Sadabad Deresi ile nehir hattında konumlandırılacak doğa içindeki yeme - içme alanları da eşsiz bir donatı olarak dikkat çekiyor. AVM ve alışveriş caddeleri arasında Türkiye'nin en geniş yeme - içme alanına sahip olacak Vadistanbul Bulvar'ın mağazalarının yüzde 23'ü gıda bölümlerinden oluşacak. Vadistanbul'un, AVM, alışveriş caddesi, otel ve ofislerden oluşan "Bulvar" etabından, Seyrantepe Metro hattına bağlanacak havaray hattının mekanik maliyeti 7.5 milyon Euro tutarken, toplam maliyeti ise 14 milyon Euro'yu bulacak. Havarayın tüm maliyetini yüklenen "Artaş, Aydınlı, İnvest" ortaklığı Türkiye'de bir ilke imza atacak. Proje tamamlandığında ise havaray, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) devredilecek. 424 bin metrekare arsa üzerinde geliştirilen Vadistanbul, 1 milyon 350 bin metrekarelik inşaat alanıyla Türkiye'nin en büyük projeleri arasında yerini alırken, donatılarıyla da sembol bir proje olarak öne çıkıyor. 


Sözcü
Bu haber Milliyet Emlak Rehberi'nde şu şekilde yer aldı;Vadistanbul, 'Bulvar' etabındaki ofis ve alışveriş alanlarıyla İstanbul'un yeni iş ve yaşam merkezi olacak. Proje, tek başına yaşam alanları ve donatılarıyla Maslak'a da alternatif oluşturacak.Tek başına merkez oldu 


Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla Ayazağa'da Maslak - Levent hattının alternatifi olarak geliştirilen Vadistanbul'un otel, AVM, alışveriş caddesi ve ofislerden oluşan Bulvar etabı uluslararası alanda faaliyet gösteren onlarca firmanın da merkezi haline geliyor. İstanbul'un iş ve finans merkezi olarak konumlanan Maslak'taki A sınıfı ofis alanı toplam 430 bin metrekareyi buluyor. Vadistanbul Bulvar'daki ofislerin toplam alanı ise 300 bin metrekareyi buluyor. Ayazağa bölgesinin gelişiminde öncü olan Vadistanbul, sadece Bulvar etabıyla İstanbul'da yeni bir iş ve yaşam merkezini oluşturacak. 


Vadistanbul, gün içindeki 35 bin kişilik nüfusuyla yeni bir şehir merkezi olurken, Bulvar etabı 6 bin araçlık otoparkıyla da Atatürk Havalimanı'ndan sonra Türkiye'nin en büyük otoparkına sahip olacak. Vadistanbul'un 3 etabının toplam otopark alanlarıyla bu sayı 11 bin 500'e ulaşacak. % 23'ü yeme-içme alanı 


Vadistanbul'un Bulvar etabı alışveriş caddesiyle İstanbul'da yeni bir merkez oluşturacak. Bulvar'da oluşturulan marka karmasıyla birçok önemli dünya markası ilk mağazalarını Vadistanbul'da hayata geçirirken, projenin içinden geçen nehir kenarında konumlandırılan yeme - içme alanları da AVM ve alışveriş caddeleri arasında Türkiye'nin en geniş yeme - içme alanı olacak. Projedeki mağazaların yüzde 23'ü gıda bölümlerinden oluşacak. 


Vadistanbul projesini hayata geçiren ortaklığın yatırımlarıyla inşa edilen havaray, tamamlandığında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne devredilecek. 

Bulvar etabından, Seyrantepe Metro hattına bağlanacak havaray hattının maliyeti 14 milyon euro'yu bulacak. En büyüklerden... 


424 bin metrekare arsa üzerinde geliştirilen Vadistanbul, 1 milyon 350 bin metrekarelik inşaat alanıyla Türkiye'nin en büyük projeleri arasında yerini alırken, donatılarıyla da sembol bir proje olarak öne çıkıyor. Vadistanbul'da; 2 bin 500 konut, 108 bin metrekare net kiralanabilir alanı olan alışveriş merkezi, 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan cadde mağazaları, restoranlar, 300 bin metrekare ofis alanı ile 25 bin 500 metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel bulunuyor. Milliyet Emlak Rehberi