Van'da emlak sektörünün kurumlaşması için seminer verildi!

Van'da emlak sektörünün kurumlaşması için seminer verildi! Van'da emlak sektörünün kurumlaşması için seminer verildi!

Van’da bir özel otelde verilen seminer Realty Word ve Van Gölü Emlak ev sahipliğinde gerçekleşti. Seminere emlakçılerin yanı sıra halkla ilişkiler uzmanları, inşaat mühendisleri ve fen işleri uzmanları katıldı...
Van’da bir özel otelde verilen seminer Realty Word ve Van Gölü Emlak ev sahipliğinde gerçekleşti. Seminere emlakçılerin yanı sıra halkla ilişkiler uzmanları, inşaat mühendisleri ve fen işleri uzmanları katıldı. Realty Word Eğitmeni Erdoğan Parlakoğlu tarafından daha çok emlak işinin bir meslek haline getirmek ve kurumlaşmak hakkında bilgi verdi. Seminerde bir konuşma yapan Van Gölü Emlak sahibi M. Salih Adakan, “Globalleşen bir dünyada artık bizim de emlak işini bir meslek haline getirmek ve kurumlaşmak amacıyla bu firmayla birleştik. Ve daha önce yapılan bireysel hataların önüne geçmek, halka daha iyi hizmet amacıyla Doğu ve Güneydoğu Anadoluyu kapsayacak şekilde bu yapılaşmaya girdik” dedi.


Realty Word Türkiye Koordinatörü Şahap Kıvılcım ise, Türkiye geneli 145 ofise ulaştıklarını ifade ederek, “Van bizim 145. ofisimiz ve Van Gölü Emlak Ofisidir. Doğu Anadolu da ilk olarak Van’da açtık. Diğer bölgelerde de seminerler vereceğiz. Kurumlaşmak isteyen emlak ofislerine hizmet vermeyi ve beraber çalışmayı ilke edindik” dedi.


Maraş Gündem