Villa Bonus

Villa Bonus

Emlaktaki durgunluktan şikayetçi olan işadamı, villasını müthiş bir promosyonla satışa çıkardı. Lüks villayı satın alacak kişi, 2 dükkan ile 4 apartın da sahibi olacak.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Emlak fiyatlarının düşmesi, mülk sahiplerini sıkıntıya sokuyor. Örneğin işadamı Sadık Sadıkoğlu'nun yaşadıkları gibi... Bodrum'daki villasına verilen düşük fiyatlara kızan Sadıkoğlu, evini promosyonla satmaya karar verdi.


400 bin euroya emlak krallığı
Villasını alacak kişiye 2 dükkan ve 4 apart daire vermeyi vaat eden Sadıkoğlu, evinin değerinin 700-800 bin euro olduğunu söyledi. Denize sıfır konumdaki promosyonlu villayı isteyenlere fiyatını da verelim: 400 bin euro...***


Bu villayı satın alana 2 dükkan 4 daire bedava


Lüks villasını satışa çıkartan işadamı, düşük fiyat verenlere kızınca akıl almaz bir promosyona imza attı. Villayı alan kişi, daire ve dükkan sahibi de olacak....


Emlak satışlarındaki durgunluk, menkul sahiplerini farklı arayışlara yöneltiyor. Emlak sahipleri konutlarını satabilmek için inanılmaz promosyonlar yapıyor. Bu tür arayışlara giren emlak sahiplerinden biri de işadamı Sadık Sadıkoğlu. Bodrum'daki lüks villasını satışa çıkartan Sadıkoğlu, satın alacak kişiye 2 dükkan ve 4 apart daireyi de bedava vereceğini vaat ediyor.


'Yok pahasına istediler'
İşadamı, villasını satışa çıkarttığı günden bu yana çok fazla talibinin olduğunu belirterek, "Bir malınızı satışa sunuyorsunuz, hemen onu en ucuza kapatmak isteyenler ortaya çıkıyor. Gelen teklifler karşısında neye uğradığınızı şaşırıyorsunuz. Neredeyse yok pahasına villayı almak istiyorlar. Biz de bunun önüne geçmek için promosyon yapma kararı aldık. Evin gerçek değerini veren biri çıkarsa, ona 4 daire 2 de dükkan hediye edeceğim. Zaten villanın değeri 700- 800 bin euro ama biz 400 bin eurodan satışa çıkarttık" dedi.
FARUK ERDEM


 

pus