Villam'da 90 bin YTL'ye!

Villam'da 90 bin YTL'ye!

Pekdemir İnşaat'ın Villam projesinin 2.etabının inşasına başlandı.


Pekdemir İnşaat, 2002 yılında teslim edilen 54 adet bahçeli konuttan oluşan Bahçelievler Projesi'nin ardından, 2006 yılında Uzunçiftlik'te "Villam" adında yeni bir projeye başladı. Projenin birinci etabını hayata geçiren şirket, ikinci etabın inşasına başladı.

Villam Projesi, 280 bin metrekarelik bir alanda, toplam 650 konuttan oluşuyor. Villam Projesi'nin ilk etabı, 156 adet 2 katlı bahçeli konuttan oluşuyor. Villam'ın ilk etabının yapımına, Şubat 2006 da başlandı. Taahhüt edilen süreden beş ay önce tamamlanan ilk etap Eylül 2007 teslim edildi. İlk etapta, özel peyzajlı geniş yeşil alanları, yürüyüş parkurları, bin metrekarelik yapay gölet, sosyal tesisi (yüzme havuzu, restaurant, fitness, çocuk kulübü), tenis kortu, çocuk oyun alanları ve 24 saat güvenlik hizmeti yer alıyor.

Villam Projesi'nin ikinci etabının yapımına ise Temmuz 2008 de başlandı. İkinci etap, 98 adet 2 katlı villadan oluşuyor. İkinci etapta, 75 ile192 metrekare büyüklüğe sahip, beş ayrı tipte konut seçeneği yer alıyor.

Bulundukları konuma ve metrekareye göre değişen konutların fiyatları, 90 ile 320 bin YTL aralığında değişiyor. Projeye dört banka, kredi desteği veriyor.

Pekdemir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sami Pekdemir, Villam Projesi'nin önümüzdeki dönemde üç ve dördüncü etaplarının yapımı dışında, Kocaeli'nin başka yerlerinde de farklı konut projeleri de planladıklarını belirtiyor.

0262 371 10 00

www.villam.com.tr
Projeden görüntüler için tıklayınız
Okhan Şentürk/Ekonomist