Vista Paradise'ta 430 bin YTL'ye!

Vista Paradise'ta 430 bin YTL'ye!

Büyükçekmece Beykent'te Ocak 2007'de yapımına başlanan Vista Paradise projesi, 5 blokta 24 daireden oluşuyor.


3 bin 560 metrekare arsa üzerinde kurulan proje için sahibi İlhami Bayar, "Proje olarak size hayalinizdeki cenneti vaat ediyoruz" diyor. Projede 3+1, 4+1 dairelerin yanı sına 7+2 gibi devasal büyüklükte daire seçenekler de var. Projede fiyatlar 430 bin YTL'den başlıyor ve 980 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, oyun parkı, geniş dinlenme sahası yürüyüş alanı ve 2 bin 485 metrekare yeşil alanı ile de proje dikkat çekiyor. 3B Yapı Merkezi'nin sahibi İlhami Bayar, Vista Paradise projesiyle ilgili sorularımızı yanıtladı..

Vista Paradise projesini anlatır mısınız?

İstanbul'un parlamakta olan gözde bölgelerinden Büyükçekmece Beykent'te E-5 karayoluna yakın bulunan Vista Paradise toplam 3 bin 560 metrekare arsa üzerinde kurulu. 4 bin 750 metrekare inşaat alanı 2 bin 485 metrekare yeşil alana sahip toplam 24 daire 5 bloktan oluşan proje yeşil alan, göl ve deniz manzarasıyla huzurlu yaşam alanları sunuyor.

 Neden bu ismi tercih ettiniz?

Vista hayallerin toplamını, paradise ise cenneti temsil ediyor. Proje olarak size hayalinizdeki cenneti vaat ediyoruz.

 Ne zaman başladınız? Şu anda proje ne aşamada? Bitiş tarihi nedir?

İnşaatına Ocak 2007'de başlanılan Vista Paradise Haziran 2008'de satışa sunuldu.

 Konutların özellikleri nedir?  

Mimarisi ve özel dış görünüşü ile 5 bloktan oluşan 3+1 çatı katı, 4+1 normal daireler mevcut. Projede kullanılan tüm malzemeler ithal. Mutfakta birinci sınıf davlumbaz, ocak, fırın, bulaşık makinesinin yer aldığı ankastre ürünler salon ve odalar parke ve ıslak zeminler ithal seramik ve salon ile yatak odasında klima olmak üzere teslim ediyoruz. Ayrıca blok cephelerinde ısı ve su yalıtımı, birinci sınıf dahili görüntülü görüşme sistemi, 72 araçlık kapalı otopark, 24 saat güvenlik ve alarm sistemi, yağmur suyu depolama kuyuları bulunuyor.

 Konutların büyüklükleri nedir? Kaç çeşit konut var?  

Projemizde 3 tip daire alternatifi bulunuyor. 168 metrekare dört adet 3+1 çatı katı, 350 metrekare 7 oda 2 salon dubleks, 210 metrekare 4+1 15 adet normal daire olarak tasarlandı.

 Fiyat aralığıyla ilgili neler söyleyeceksiniz?

Vista Paradise  projesinde bulunan 3+1 çatı katları 430 bin YTL , 7+2 dubleksler 980 bin YTL, 4+1 normal katlar ortalama 450 bin YTL. Bu bedellerin yüzde 50'sini nakit alıp kalanını vade farkı uygulamadan 12 veya 24 aya kadar taksitlendirebiliyoruz.

 Satışlara ne zaman başladınız? Yüzde kaçı satıldı. İlgi nasıl?

Satışlarımıza Haziran 2008'de başladık. Satışlara yakın bir tarihte başlamış olmamıza rağmen 4 adet dairenin satışı gerçekleşti.

 Sosyal ve ortak alanlarda neler var?

Vista Paradise'da açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, oyun parkı, geniş dinlenme sahası gibi alanlar bulunuyor. Yürüyüş alanı, 2.485 metrekare yeşil alan da projenin önemli özelliklerinden.

 Kimlere yönelik bir proje bu? Gelir durumu açısından...

Kaliteli yaşamayı tercih edenler için planladık.

 Projenin büyüklüğü nedir? 

6.5 milyon YTL olarak söyleyebiliriz.

3B Yapı Merkezi, Ocak 2007'de Büyükçekmece Beykent'te uygulamaya koyduğu "Hayallerdeki cennet" anlamına gelen Vista Paradise projesini uygulamaya koydu. 5 blokta 24 daireden oluşan proje, 3 bin 560 metrekare arsa üzerinde kurulan proje, 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra 7+2 gibi geniş daire seçenekleri de sunuyor. Projenin sahibi İlhami Bayar, "Proje olarak size hayalinizdeki cenneti vaat ediyoruz" diyor. Projede fiyatlar 430 bin YTL'den başlayıp, 980 bin YTL'ye kadar çıkıyor.

Beylikdüzü'nde yeni projeler

3B Yapı Merkezi, Büyükçekmece, Gürpınar'da devem eden projelerin yanı sıra Beykent, Beylikdüzü ve Yenibosna'da da yeni projeleri hayata geçirmeyi planlıyor. Begonya Evleri projesi bitme aşamasında. Bu proje 6 bloktan oluşuyor..

Demet Cengiz BİLGİN/Hürriyet Emlak